Gaivieji
vasaros gėrimai

Karštai vasaros dienai pasigaminkite troškulį malšinančių gėrimų. Pagal mūsų receptus pagaminti gėrimai numalšins jūsų ir jūsų svečių troškulį.

Šeivamedžių kokteilis

Šaltoji arbata

Rabarbarų kokteilis

Rabarbarų limonadas

Burokėlių gėrimas

Rabarbarų punšas

Uogų daikiris

Mochito kokteilis

Ledinė kava

Citrininis limonadas

Gazuota sangrija su sirupu

Gaivinantis braškių sirupo gėrimas

Šventinis cukraus žiedelis!

Taurės kraštus sudrėkinkite citrinos sultimis ir pamerkite į cukrų. Tai atrodo šventiškai ir pagerina gaiviųjų gėrimų ir sulčių skonį.

Aviečių uogienės kokteilis su citrinomis

Arbūzų šerbetas

Limončelas

Gaivus vasariškas punšas su braškių arba aviečių sirupu

Rabarbarų Margarita

Putojantis uogų kokteilis

Šalta kava

Braškinė tekila

Gaivinantis citrinų gėrimas

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Marinuotos daržovės ir vaisiai

Konservuotos vasaros daržovės ilgam išsaugos vasaros skonį. Marinuotas daržoves patiekite prie grilio patiekalų ar mėsos.

Visų mėgstami obuoliai

Vieni paskutinių vasarą prinokstančių vaisių - tai mūsų mėgstami obuoliai. O čia mes surinkome savo geriausius receptus, kuriuose pagrindinis ingredientas yra šis nuostabus vaisius.

Mėlynės – geriausios miško uogos

Mėlynės yra vis dėlto geriausios miško uogos. Mėlynių sezonas paprastai prasideda liepos mėnesį ir tęsiasi iki rudens. Pasirūpinkite miško mėlynių atsargomis ir kepkite pyragus, gaminkite uogienes arba kompotus.

Uogienės ir sultys

Paprasta ir smagu pasigaminti savo uogienių ir sulčių. Naudodami tokius mūsų produktus, kaip cukrus uogienėms ir cukrus marmeladams, galėsite lengvai pasigaminti uogienės ar marmelado.

Gervuogės - aviečių pusseserės

Gervuogės idealiai tinka kepiniams, ledams, uogienėms bei kompotams, o jomis papuošti patiekalai atrodo išties prabangiai.

Čatnis - prieskoningas pagardas

Visi čatniai skirstomi į saldžiuosius ir aštriuosius. Gaminant čatnius gali būti naudojami įvairūs vaisiai ir daržovės. Jie troškinami ir paskaninami cukrumi, druska ir prieskoniais.