„Dansukker“ pasaulis

„Dansukker“ yra prekės ženklas, skirtas žmonėms, mėgstantiems gaminti namie. Siūlome ne tik klasikinius produktus, tokius kaip granuliuotas cukrus, cukraus kubeliai ir sirupas, bet ir specializuotus produktus, tokius kaip uogienių cukrus ir gliukozės sirupas, taip pat skonio stipriklius, tokius kaip nepakeičiamasis muscovado cukrus.

Prekės ženklas su istorija

„Dansukker“ yra lyderiaujantis cukraus produktų prekės ženklas Šiaurės ir Baltijos šalyse. Tai prekės ženklas, kuris reiškia kokybę, meistriškumą ir malonumą ir kuris atspindi ilgą ir didingą istoriją.

Nuo 1850-ųjų cukrinių runkelių auginimas pradėjo įgauti pagreitį Danijoje ir Švedijoje, o čia ir yra „Dansukker“ šaknys. Susijungus daugeliui smulkių cukraus fabrikų ir rafinavimo įmonių, 1872 m. buvo įkurta „De Danske Sukkerfabriker“, o 1907 m. - „Svenska Sockerfabriks AB“.

Danijos ir Švedijos įmonės susijungė 1900-ųjų pabaigoje, o nuo 2000-ųjų mūsų produkcija su vienu prekės ženklu - „Dansukker“ - parduodama apie 30 mln. vartotojų Šiaurės ir Baltijos šalyse. „Dansukker“ bendrovė vadinasi „Nordic Sugar“ ir priklauso „Nordzucker Group“.

Padedame jums sėkmingai dirbti virtuvėje

Kažkas ypatingo - pakviesti svečius pasimėgauti kava ir naminiais pyragais, o ant pusryčių padėklo padėti naminį marmeladą. Norime, kad daugiau žmonių atrastų naminio kepimo ir namų gamybos džiaugsmus, todėl savo svetainėje nuolat atnaujiname daugybę receptų ir įkvėpimo.

Produktai visoms progoms

„Dansukker“ asortimente yra cukraus produktų visoms progoms. Siūlome ne tik klasikinius produktus, tokius kaip granuliuotas cukrus, cukraus kubeliai ir sirupas, bet ir išmaniuosius specializuotus produktus, tokius kaip uogienių cukrus ir gliukozės sirupas, taip pat skonio stipriklius, tokius kaip nepakeičiamasis muscovado cukrus. Daugiau apie kiekvieną produktą galite sužinoti skiltyje Produktai.

Neutralus saldumas suteikia universalumo
Skirtingai nuo kitų saldinimui naudojamų produktų, cukrus pasižymi švariu ir aiškiu saldumu be jokio poskonio, todėl jis tinka daugelyje skirtingų receptų.

Specialiai pritaikytas
Cukrus marmeladamas, duonos sirupas… Tai produktai, kuriuos sukūrėme siekdami turėti tobulus produktus, skirtus konkrečiam produktui.

Įspūdingi skonio stiprikliai
Nors baltasis cukrus yra neutralaus saldumo, rudieji produktai, pvz., sirupas, granuliuotas cukrus ir žaliavinis cukrus, suteikia kitų skonio niuansų.

KRAV ir „Fairtrade“ etiketės
Mūsų asortimente rasite platų KRAV ir „Fairtrade“ ženklu pažymėtų produktų pasirinkimą. Juos lengva atpažinti ant įvairių pakuotės etikečių.