Citrininis limonadas

Gardus ir lengvai paruošiamas limonadas. Ąsotį su šaltu kaip ledas limonadu papuoškite melisomis. Svečiai neatsispirs!

500 ml koncentruoto gėrimo

Įvertinimas (10 vnt)

Sudedamosios dalys

500 g citrinų (ekologiškų)
250 g vandens
20 g „Dansukker“ ekologiško cukraus „Panevėžio Plius“
1/2 puodelio melisų lapelių

Paruošimo instrukcijos

Į prikaistuvį išspauskite citrinų sultis, sudėkite išspaustas citrinas, supilkite vandenį ir pavirkite 10 minučių. Palikite atvėsti iki maždaug 45 °C temperatūros.

Suberkite cukrų, sudėkite pusę melisų lapelių ir maišykite, kol cukrus ištirps. Uždenkite ir palaikykite kambario temperatūroje per naktį arba ne trumpiau kaip 6 valandas.

Pakaitinkite, bet neleiskite užvirti, ir nukoškite. Jeigu norite, kad gėrimas būtų skaidrus, nukoškite per tankią marlę.

Gėrimą bus galima vartoti ilgiau, jei nukoštą pavirsite dar 3 minutes. Supilkite į karštą, švarų butelį. Sudėkite likusius melisų lapelius ir sandariai užsukite. Laikykite šaldytuve.

Patarimas: gėrimą galite skiesti gazuotu vandeniu.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Marinuotos daržovės ir vaisiai

Konservuotos vasaros daržovės ilgam išsaugos vasaros skonį. Marinuotas daržoves patiekite prie grilio patiekalų ar mėsos.

Visų mėgstami obuoliai

Vieni paskutinių vasarą prinokstančių vaisių - tai mūsų mėgstami obuoliai. O čia mes surinkome savo geriausius receptus, kuriuose pagrindinis ingredientas yra šis nuostabus vaisius.

Mėlynės – geriausios miško uogos

Mėlynės yra vis dėlto geriausios miško uogos. Mėlynių sezonas paprastai prasideda liepos mėnesį ir tęsiasi iki rudens. Pasirūpinkite miško mėlynių atsargomis ir kepkite pyragus, gaminkite uogienes arba kompotus.

Uogienės ir sultys

Paprasta ir smagu pasigaminti savo uogienių ir sulčių. Naudodami tokius mūsų produktus, kaip cukrus uogienėms ir cukrus marmeladams, galėsite lengvai pasigaminti uogienės ar marmelado.

Gervuogės - aviečių pusseserės

Gervuogės idealiai tinka kepiniams, ledams, uogienėms bei kompotams, o jomis papuošti patiekalai atrodo išties prabangiai.

Čatnis - prieskoningas pagardas

Visi čatniai skirstomi į saldžiuosius ir aštriuosius. Gaminant čatnius gali būti naudojami įvairūs vaisiai ir daržovės. Jie troškinami ir paskaninami cukrumi, druska ir prieskoniais.