Burokėlių gėrimas

Juk namuose ruošti gėrimai pats gardžiausi, tiesa? Išbandykite naują derinį ir pasilepinkite burokėlių ir granatų gėrimu. Puikus skonis ir apetitą kelianti spalva.

500 ml koncentruoto gėrimo

Įvertinimas (0 vnt)

Sudedamosios dalys

500 g burokėlių
250 ml vandens
1 granatas
20 g „Dansukker“ ekologiško cukraus „Panevėžio Plius“

Paruošimo instrukcijos

Burokėlius užpilkite vandeniu, kad visiškai apsemtų, ir pavirkite apie 10 minučių. Galima įsigyti ir jau išvirtų burokėlių.

Burokėlius nulupkite ir smulkiai supjaustykite. Užpilkite 250 ml vandens, suberkite granato sėklas ir pavirkite dar 10 minučių. Sutrinkite ir palikite atvėsti iki maždaug 45 °C temperatūros.

Suberkite cukrų ir maišykite, kol cukrus ištirps. Uždenkite ir palaikykite kambario temperatūroje per naktį arba ne trumpiau kaip 6 valandas.

Pakaitinkite, bet neleiskite užvirti, ir nukoškite. Jeigu norite, kad gėrimas būtų skaidrus, nukoškite per tankią marlę.

Gėrimą bus galima vartoti ilgiau, jei nukoštą pavirsite dar 3 minutes. Supilkite į karštą, visiškai švarų butelį ir sandariai užsukite. Laikykite šaldytuve.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Valentinas kviečia prie stalo

Iš tiesų Meilės diena tęsiasi visus metus. Tačiau būtent vasario 14 d. meilei skiriamas ypatingas dėmesys. Tada kaip tik yra tinkama proga paruošti gardėsių.

Žiemos iškyla

Gražią žiemos dieną visų nuotaika būna tiesiog puiki! Tačiau linksmybėms lauke reikia daug energijos.

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Gerai sušildo, kai šalta

Karšti gėrimai puikiai tinka visais mūsų niūraus šiaurės klimato metų laikais. Tačiau labiausiai šiluma vertinama prasidėjus rudens šalčiams ir žiemą.

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus.