Mochito kokteilis

Gaivus ir paprastas gėrimas – ir pagardintas romu, ir be jo. O norintiems prabangesnio skonio rekomenduojame į stiklinę įmesti citrusinių ledukų!

1 stiklinė

apie 20 minučių + 3 valandos šaldiklyje

Įvertinimas (14 vnt)

Sudedamosios dalys

200 ml šviežių žaliųjų citrinų sulčių
5–10 g „Dansukker“ nerafinuoto cukranendrių cukraus
Mėtų
3–4 įprasti ledo kubeliai arba ledo kubeliai su žaliosiomis citrinomis (receptą rasite čia)
Gazuoto vandens
400 ml šviesiojo romo

Gaminimo eiga

Žaliąsias citrinas supjaustykite skiltelėmis. Tiesiai į stiklinę išspauskite sultis. Į stilinę sudėkite žaliųjų citrinų skilteles, suberkite cukrų, įmeskite mėtos šakelių. Tada viską sutrinkite grūstuve.

Sudėkite ledo kubelius ir lengvai patrinkite grūstuve. Supilkite šviesųjį romą, įpilkite gazuoto vandens. Papuoškite cukranendrių cukrumi ir mėtos šakelėmis.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Apelsinų marmeladas

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Šokoladinė kava

Gerai sušildo, kai šalta

Žemiau rasite įvairių arbatos, kavos ir karšto šokolado gėrimų variantų. Receptai skirti visiems gyvenimo atvejams: susipylę į termosus gėrimus galite pasiimti į išvyką, mėgautis jais namuose, ryte, po pietų arba vakare.

Blynai su obuolių kompotu ir citrinų skonio grietinėle

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Kreminis citrinų pyragas

Kepiniai su citrinomis ir apelsinais

Citrusiniai vaisiai gaivina ir suteikia rūgštumo, bet nuostabiai dera su kitais skoniais, pvz., šokolado. Pasisemkite įkvėpimo iš puikių mūsų receptų.

Šokoladinis pyragas

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus. Saldumynai puikiai tiks jaukiai leidžiant žiemos vakarą prie arbatos puodelio.

Keksiukai su sūriu ir kumpiu

Žiemos iškyla

Čia pateikiame nuostabių receptų, kurie puikiai tiks žiemos iškyloms, nes šiuos patiekalus galima laikyti termose. Padarykite pertrauką ir pasišildykite gardžia sriuba ar gėrimu, pasilepinkite prie kavos ar sulčių tinkančiu užkandžiu.