Mochito kokteilis

Gaivus ir paprastas gėrimas – ir pagardintas romu, ir be jo. O norintiems prabangesnio skonio rekomenduojame į stiklinę įmesti citrusinių ledukų!

1 stiklinė

apie 20 minučių + 3 valandos šaldiklyje

Įvertinimas (2 vnt)

Sudedamosios dalys

200 ml šviežių žaliųjų citrinų sulčių
5–10 g „Dansukker“ nerafinuoto cukranendrių cukraus
Mėtų
3–4 įprasti ledo kubeliai arba ledo kubeliai su žaliosiomis citrinomis (receptą rasite čia)
Gazuoto vandens
400 ml šviesiojo romo

Paruošimo instrukcijos

Žaliąsias citrinas supjaustykite skiltelėmis. Tiesiai į stiklinę išspauskite sultis. Į stilinę sudėkite žaliųjų citrinų skilteles, suberkite cukrų, įmeskite mėtos šakelių. Tada viską sutrinkite grūstuve.

Sudėkite ledo kubelius ir lengvai patrinkite grūstuve. Supilkite šviesųjį romą, įpilkite gazuoto vandens. Papuoškite cukranendrių cukrumi ir mėtos šakelėmis.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Marinuotos daržovės ir vaisiai

Konservuotos vasaros daržovės ilgam išsaugos vasaros skonį. Marinuotas daržoves patiekite prie grilio patiekalų ar mėsos.

Visų mėgstami obuoliai

Vieni paskutinių vasarą prinokstančių vaisių - tai mūsų mėgstami obuoliai. O čia mes surinkome savo geriausius receptus, kuriuose pagrindinis ingredientas yra šis nuostabus vaisius.

Mėlynės – geriausios miško uogos

Mėlynės yra vis dėlto geriausios miško uogos. Mėlynių sezonas paprastai prasideda liepos mėnesį ir tęsiasi iki rudens. Pasirūpinkite miško mėlynių atsargomis ir kepkite pyragus, gaminkite uogienes arba kompotus.

Uogienės ir sultys

Paprasta ir smagu pasigaminti savo uogienių ir sulčių. Naudodami tokius mūsų produktus, kaip cukrus uogienėms ir cukrus marmeladams, galėsite lengvai pasigaminti uogienės ar marmelado.

Gervuogės - aviečių pusseserės

Gervuogės idealiai tinka kepiniams, ledams, uogienėms bei kompotams, o jomis papuošti patiekalai atrodo išties prabangiai.

Čatnis - prieskoningas pagardas

Visi čatniai skirstomi į saldžiuosius ir aštriuosius. Gaminant čatnius gali būti naudojami įvairūs vaisiai ir daržovės. Jie troškinami ir paskaninami cukrumi, druska ir prieskoniais.