Šeivamedžių kokteilis

Susiplakite gardžiausio vasaros gėrimo su šeivamedžių žiedais ir citrinomis. Stiklinės kraštelį įmerkite į cukrų ir mėtas. Tikrų tikriausias vasaros hitas!

1 gėrimas

10 minučių

Įvertinimas (12 vnt)

Sudedamosios dalys

60 ml koncentruoto šeivamedžių žiedų kordialo
30 ml šviežiai spaustų citrinų sulčių
20 g „Dansukker“ šviesiojo sirupo
40 ml džino (nebūtina)
Ledo 
Gazuoto vandens

Papuošimas
1 žalioji citrina
3 mėtos lapelių 
13 g „Dansukker“ granuliuoto cukraus

 

Gaminimo eiga

Dubenėlyje sumaišykite cukrų ir mėtas. Patrinkite žaliąją citriną palei stiklinės kraštelį, tada panardinkite stiklinės kraštus į mėtų ir cukraus mišinį. 

Pripildykite stiklinę ledo. Kokteilinėje sumaišykite šeivamedžių sultis, citrinos sultis, sirupą, ledą ir džiną (jei naudojate). Plakite, kol atvės, o tuomet perpilkite į stiklinę. Įpilkite šiek tiek gazuoto vandens.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Apelsinų marmeladas

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Šokoladinė kava

Gerai sušildo, kai šalta

Žemiau rasite įvairių arbatos, kavos ir karšto šokolado gėrimų variantų. Receptai skirti visiems gyvenimo atvejams: susipylę į termosus gėrimus galite pasiimti į išvyką, mėgautis jais namuose, ryte, po pietų arba vakare.

Blynai su obuolių kompotu ir citrinų skonio grietinėle

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Kreminis citrinų pyragas

Kepiniai su citrinomis ir apelsinais

Citrusiniai vaisiai gaivina ir suteikia rūgštumo, bet nuostabiai dera su kitais skoniais, pvz., šokolado. Pasisemkite įkvėpimo iš puikių mūsų receptų.

Šokoladinis pyragas

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus. Saldumynai puikiai tiks jaukiai leidžiant žiemos vakarą prie arbatos puodelio.

Keksiukai su sūriu ir kumpiu

Žiemos iškyla

Čia pateikiame nuostabių receptų, kurie puikiai tiks žiemos iškyloms, nes šiuos patiekalus galima laikyti termose. Padarykite pertrauką ir pasišildykite gardžia sriuba ar gėrimu, pasilepinkite prie kavos ar sulčių tinkančiu užkandžiu.