Nuotaikingi kalėdiniai sausainiai

Įvertinimas (0 vnt)

Sudedamosios dalys

200 g minkšto sviesto arba margarino
100 ml „Dansukker“ cukraus PANEVĖŽIO PLIUS
1 šaukštas „Dansukker“ vanilinio cukraus su natūralia vanile
450 ml miltų
maistinių dažų
kepinių dekoracijų, saldainių

Paruošimo instrukcijos

Sviestą ir margariną su abiejų rūšių cukrumi elektriniu plaktuvu išplakite iki lengvos ir purios masės. Suberkite miltus ir plakite, kol masė taps biri. Ant miltais pabarstyto darbastalio iš birios masės suminkykite tešlą. Padalykite tešlą, kaip nurodyta sausainių meškiukų recepte.

Jeigu norite, kad sausainiai būtų rudi, vietoj 50 ml miltų naudokite tiek pat kakavos miltelių. Jei norite įvairesnio skonio ir spalvos sausainių, vietoj cukraus galite naudoti auksaspalvį cukraus sirupą arba drėgnąjį cukrų „Farinas“.

Iš tešlos suvoliokite kamuoliukus ir lazdeles, sudėliokite jas pasirinktomis figūrėlėmis arba formomis. Kepkite apie 15 minučių vidurinėje orkaitės lentynėlėje 200 ℃ temperatūroje. Baigę padėkite ant grotelių ataušti. Papuoškite sausainius. Jeigu norite sausainių ant pagaliuko, vos išėmę iš orkaitės į kiekvieną sausainį įsmeikite po kokteilių pagaliuką Laikykite sausoje vietoje.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Velykų skanėstai

Čia rasite kepinių, saldumynų ir desertų tikrai smagiam Velykų savaitgaliui.

Kepiniai su citrinomis ir apelsinais

Citrusiniai vaisiai gaivina ir suteikia rūgštumo, bet nuostabiai dera su kitais skoniais, pvz., šokolado.

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Gerai sušildo, kai šalta

Karšti gėrimai puikiai tinka visais mūsų niūraus šiaurės klimato metų laikais. Tačiau labiausiai šiluma vertinama prasidėjus rudens šalčiams ir žiemą.

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus.