Velykiniai triufeliai

Įvertinimas (0 vnt)

Sudedamosios dalys

100 ml plakamosios grietinėlės
50 g sviesto arba margarino
200 g kokybiško pieninio šokolado
100 g kokybiško tamsaus šokolado
2 šaukštai „Cointreau“ likerio
1 žaliosios citrinos tarkuota žievelė

Papuošti
100 g nuluptų, maltų migdolų
150 ml „Dansukker“ cukraus miltelių
2 šaukštai „Dansukker“ šviesiojo sirupo
Geltonų ir žalių maistinių dažų
25 g baltojo šokolado 

Gaminimo eiga

Kruopščiai nuplaukite žaliąją citriną ir sutarkuokite žievelę.

Prikaistuvyje sumaišykite grietinėlę su sviestu/margarinu. Susmulkinkite šokoladą į mažus gabalėlius ir suberkite į prikaistuvį. Maišykite, kol šokoladas ištirps. Supilkite likerį ir suberkite žaliosios citrinos žievelę. Masę supilkite į maždaug l x 6 cm dydžio aliuminio folijos formą ir palikite sustingti.

Sumaišykite maltus migdolus, cukraus miltelius ir šviesųjį sirupą. Masę padalinkite į dvi lygias dalis ir nuspalvinkite maistiniais dažais. Triufelių masę padalinkite į dvi lygias dalis. Iš migdolų masės iškočiokite triufelių dydžio stačiakampius ir uždėkite juos ant triufelių.

Supjaustykite į kvadratus. Baltąjį šokoladą sudėkite į storesnio plastiko maišelį ir galą tvirtai suriškite mazgu. Maišelį dėkite į karštą vandenį ir laikykite, kol ištirps šokoladas. Nukirpkite maišelio kampą ir šokoladu išpieškite triufelius. Laikykite vėsioje vietoje.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Apelsinų marmeladas

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Šokoladinė kava

Gerai sušildo, kai šalta

Žemiau rasite įvairių arbatos, kavos ir karšto šokolado gėrimų variantų. Receptai skirti visiems gyvenimo atvejams: susipylę į termosus gėrimus galite pasiimti į išvyką, mėgautis jais namuose, ryte, po pietų arba vakare.

Blynai su obuolių kompotu ir citrinų skonio grietinėle

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Kreminis citrinų pyragas

Kepiniai su citrinomis ir apelsinais

Citrusiniai vaisiai gaivina ir suteikia rūgštumo, bet nuostabiai dera su kitais skoniais, pvz., šokolado. Pasisemkite įkvėpimo iš puikių mūsų receptų.

Šokoladinis pyragas

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus. Saldumynai puikiai tiks jaukiai leidžiant žiemos vakarą prie arbatos puodelio.

Keksiukai su sūriu ir kumpiu

Žiemos iškyla

Čia pateikiame nuostabių receptų, kurie puikiai tiks žiemos iškyloms, nes šiuos patiekalus galima laikyti termose. Padarykite pertrauką ir pasišildykite gardžia sriuba ar gėrimu, pasilepinkite prie kavos ar sulčių tinkančiu užkandžiu.