Triufeliai su romu ir razinomis

Triufeliai su romu ir razinomis. Sodrūs triufeliai, kuriems atsispirti neįmanoma. Ypatingas kalėdinis suaugusiųjų skanėstas.

Maždaug 20 vnt.

40 min. + 2 val. šaldytuve

Įvertinimas (4 vnt)

Sudedamosios dalys

60 g razinų
45 ml romo
175 g juodojo šokolado
75 ml plakamosios grietinėlės
60 g „Dansukker“ rudojo drėgnojo cukraus „Farinas“
15 g sviesto

Papuošimas
kakavos miltelių

Gaminimo eiga

Razinas pasmulkinkite ir sudėkite į dubenį. Užpilkite romu ir pamirkykite apie vieną valandą.

Susmulkinkite šokoladą. Prikaistuvyje užvirkite sviestą, grietinėlę ir sviestą. Prikaistuvį nuimkite nuo ugnies. Suberkite šokoladą, sudėkite sviestą ir maišykite, kol neliks gumulėlių. Įmaišykite rome mirkytas razinas.

Palaikykite šaldytuve vieną valandą, kol sustings. Delnus pasibarstykite kakavos milteliais ir iš atvėsusios masės suformuokite triufelius. Galiausiai juos pabarstykite kakavos milteliais. Laikykite šaldytuve.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Apelsinų marmeladas

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Šokoladinė kava

Gerai sušildo, kai šalta

Žemiau rasite įvairių arbatos, kavos ir karšto šokolado gėrimų variantų. Receptai skirti visiems gyvenimo atvejams: susipylę į termosus gėrimus galite pasiimti į išvyką, mėgautis jais namuose, ryte, po pietų arba vakare.

Blynai su obuolių kompotu ir citrinų skonio grietinėle

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Kreminis citrinų pyragas

Kepiniai su citrinomis ir apelsinais

Citrusiniai vaisiai gaivina ir suteikia rūgštumo, bet nuostabiai dera su kitais skoniais, pvz., šokolado. Pasisemkite įkvėpimo iš puikių mūsų receptų.

Šokoladinis pyragas

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus. Saldumynai puikiai tiks jaukiai leidžiant žiemos vakarą prie arbatos puodelio.

Keksiukai su sūriu ir kumpiu

Žiemos iškyla

Čia pateikiame nuostabių receptų, kurie puikiai tiks žiemos iškyloms, nes šiuos patiekalus galima laikyti termose. Padarykite pertrauką ir pasišildykite gardžia sriuba ar gėrimu, pasilepinkite prie kavos ar sulčių tinkančiu užkandžiu.