Triufeliai su pistacijomis

Gardūs triufeliai su pistacijų riešutais. Kreminiai dieviško skonio triufeliai su pistacijomis. Nuo stalo nušluojami akimirksniu.

maždaug 25 vnt.

30 min. + 2 val. sustingti

Įvertinimas (0 vnt)

Sudedamosios dalys

175 g juodojo šokolado
80 g pistacijų
30 g sviesto
100 ml plakamosios grietinėlės
70 g „Dansukker“ rudojo drėgnojo cukraus „Farinas“

Galimi pagardai
tarkuota apelsino žievelė

Papuošimas
pistacijos (susmulkintos)

Gaminimo eiga

Gerai susmulkinkite pistacijas ir šokoladą. Padėkite į šalį. Užvirkite sviestą, grietinėlę ir rudąjį drėgnąjį cukrų „Farinas“. Suberkite šokolado gabalėlius ir maišykite, kol masė taps tolygi. Sudėkite pistacijas ir, jeigu norisi, pagardus.

Triufelių masę supilkite į dubenį su snapeliu, tada išpilstykite tiesiai į formeles. Papuoškite pistacijomis. Laikykite vėsioje vietoje.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Apelsinų marmeladas

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Šokoladinė kava

Gerai sušildo, kai šalta

Žemiau rasite įvairių arbatos, kavos ir karšto šokolado gėrimų variantų. Receptai skirti visiems gyvenimo atvejams: susipylę į termosus gėrimus galite pasiimti į išvyką, mėgautis jais namuose, ryte, po pietų arba vakare.

Blynai su obuolių kompotu ir citrinų skonio grietinėle

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Kreminis citrinų pyragas

Kepiniai su citrinomis ir apelsinais

Citrusiniai vaisiai gaivina ir suteikia rūgštumo, bet nuostabiai dera su kitais skoniais, pvz., šokolado. Pasisemkite įkvėpimo iš puikių mūsų receptų.

Šokoladinis pyragas

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus. Saldumynai puikiai tiks jaukiai leidžiant žiemos vakarą prie arbatos puodelio.

Keksiukai su sūriu ir kumpiu

Žiemos iškyla

Čia pateikiame nuostabių receptų, kurie puikiai tiks žiemos iškyloms, nes šiuos patiekalus galima laikyti termose. Padarykite pertrauką ir pasišildykite gardžia sriuba ar gėrimu, pasilepinkite prie kavos ar sulčių tinkančiu užkandžiu.