Tortas „Gitara“

4 kiaušiniai

Įvertinimas (0 vnt)

Sudedamosios dalys

450 ml „Dansukker“ cukranendrių cukraus „Demerara“
1 valgomasis šaukštas vanilinio cukraus
300 ml kvietinių miltų
100 ml kakavos
2 valgomieji šaukštai kepimo miltelių
300 g ištirpinto sviesto arba margarino

Įdarui
300 ml plaktos grietinėlės
300 ml šviežiai trintų obuolių
50 ml „Dansukker“ cukraus miltelių

Papuošti
500 g migdolų
300 ml „Dansukker“ cukraus miltelių
50–100 ml kakavos
150 g migdolų
100 ml „Dansukker“ cukraus miltelių
50 g juodojo šokolado

Paruošimo instrukcijos

Suplakite kiaušinius, cukranendrių cukrų ir vanilinį cukrų. Sumaišykite miltus, kakavą ir kepimo miltelius ir įdėkite į masę. Įmaišykite riebalus. Išpilkite tešlą į skardą, išklotą kepimo popieriumi. Kepkite apatinėje orkaitės dalyje 175 °C temperatūroje apie 20 minučių. Palikite atvėsti. Išpjaukite gitarą naudodamiesi nupieštu pavyzdžiu ar be jo.Padalykite tešlą į du papločius.

Suplakite grietinėlę iki tirštų putų. Įmaišykite cukraus miltelius ir trintus obuolius. Ištepkite įdaru pirmąjį paplotį ir uždėkite ant viršaus antrąjį.

Sumaišykite didžiąją migdolų masės dalį su cukraus milteliais ir kakava, kol marcipanai taps rudi. Iškočiokite plonai ir uždėkite ant pyrago. Apipjaukite šonus. Iš tamsaus marcipanų sluoksnio išpjaukite apskritimą. Mažesnę migdolų masės dalį sumaišykite su cukraus milteliais. Ją taip pat iškočiokite plonai. Išpjaukite „aštuntuką“, kurį uždėsite ant gitaros. Tamsų apskritimą uždėkite ant „aštuntuko“.

Šokoladą įdėkite į kulinarinio švirkšto maišelį ir tvirtai užriškite. Kulinarinį švirkštą įdėkite į indą su karštu vandeniu, kad šokoladas ištirptų. Nupjaukite kulinarinio maišelio antgalį ir švirkšdami padarykite gitaros stygas.

Jei norite suteikti šventei ypatingo žvaigždžių spindesio, galite papuošti lėkštutes metalinėmis žvaigždėmis, gitarą taip pat galima papuošti tokiomis pačiomis žvaigždėmis, kaip ir keksus.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Marinuotos daržovės ir vaisiai

Konservuotos vasaros daržovės ilgam išsaugos vasaros skonį. Marinuotas daržoves patiekite prie grilio patiekalų ar mėsos.

Visų mėgstami obuoliai

Vieni paskutinių vasarą prinokstančių vaisių - tai mūsų mėgstami obuoliai. O čia mes surinkome savo geriausius receptus, kuriuose pagrindinis ingredientas yra šis nuostabus vaisius.

Mėlynės – geriausios miško uogos

Mėlynės yra vis dėlto geriausios miško uogos. Mėlynių sezonas paprastai prasideda liepos mėnesį ir tęsiasi iki rudens. Pasirūpinkite miško mėlynių atsargomis ir kepkite pyragus, gaminkite uogienes arba kompotus.

Uogienės ir sultys

Paprasta ir smagu pasigaminti savo uogienių ir sulčių. Naudodami tokius mūsų produktus, kaip cukrus uogienėms ir cukrus marmeladams, galėsite lengvai pasigaminti uogienės ar marmelado.

Gervuogės - aviečių pusseserės

Gervuogės idealiai tinka kepiniams, ledams, uogienėms bei kompotams, o jomis papuošti patiekalai atrodo išties prabangiai.

Čatnis - prieskoningas pagardas

Visi čatniai skirstomi į saldžiuosius ir aštriuosius. Gaminant čatnius gali būti naudojami įvairūs vaisiai ir daržovės. Jie troškinami ir paskaninami cukrumi, druska ir prieskoniais.