Sūrio pyragas su karamele ir meduoliniu pagrindu

Kalėdinis sūrio pyragas su karamele, meduoliniu pagrindu ir vynu dvelkiančiomis bruknėmis. Žiemos švenčių skonio sūrio pyragas!

16 gabalėlių

apie 1,5 val. + 3 val. šaldiklyje

Įvertinimas (0 vnt)

Sudedamosios dalys

Karamelinis padažas
95 g „Dansukker“ nerafinuoto cukranendrių cukraus
30 g „Dansukker“ šviesiojo sirupo
15 g sviesto
100 ml plakamosios grietinėlės

Meduolinis pagrindas
200 g imbierinių sausainių
75 g ištirpinto sviesto

Sūrio pyrago masė
4 kiaušinių tryniai
120 g „Dansukker“ cukraus miltelių
40 g „Dansukker“ šviesiojo sirupo
300 g kreminio sūrio
400 ml plakamosios grietinėlės

Bruknės su karštvyniu
200 g bruknių
100 ml karštvynio
95 g „Dansukker“ cukraus marmeladams

Paruošimo instrukcijos

Iš pradžių paruoškite karamelinį padažą. Storadugniame prikaistuvyje sumaišykite cukranendrių cukrų, sirupą ir sviestą. Pavirkite apie 2 minutes, kol padažas pradės tirštėti.

Pamažu pildami grietinėlę toliau kaitinkite dar 4 minutes. Padažą supilkite į stiklainiuką ir padėkite į šaldytuvą atvėsti ir sustingti.

Paruoškite meduolinį pagrindą. Kombaine sutrinkite imbierinius sausainius. Supilkite ištirpintą sviestą. Tešlą įspauskite į kvadratinę, maždaug 19 cm skersmens kepimo formą (jeigu turite, naudokite formą nuimamais kraštais). Padėkite į šaldiklį.

Paruoškite sūrio pyrago masę. Dubenyje išplakite kiaušinių trynius, cukrų ir sirupą. Sukrėskite kreminį sūrį ir plakite, kol neliks gumulėlių. Atskirame dubenyje išplakite grietinėlę ir atsargiai įmaišykite į mišinį.

Sūrio pyrago masę sukrėskite ant meduolinio pagrindo. Pašlakstykite karameliniu padažu. Palaikykite šaldiklyje maždaug 3 valandas.

Tuo tarpu paruoškite bruknes su karštvyniu. Atitirpusias bruknes sudėkite į prikaistuvį. Supilkite vyną, suberkite cukrų marmeladams. Pavirkite 30 sekundžių. Tada dėkite į šaldytuvą atvėsti.

Sūrio pyragą iš šaldytuvo išimkite likus 10 minučių iki patiekimo. Supjaustykite kvadratėliais ir išdėliokite lėkštėse. Papuoškite bruknėmis.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Valentinas kviečia prie stalo

Iš tiesų Meilės diena tęsiasi visus metus. Tačiau būtent vasario 14 d. meilei skiriamas ypatingas dėmesys. Tada kaip tik yra tinkama proga paruošti gardėsių.

Žiemos iškyla

Gražią žiemos dieną visų nuotaika būna tiesiog puiki! Tačiau linksmybėms lauke reikia daug energijos.

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Gerai sušildo, kai šalta

Karšti gėrimai puikiai tinka visais mūsų niūraus šiaurės klimato metų laikais. Tačiau labiausiai šiluma vertinama prasidėjus rudens šalčiams ir žiemą.

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus.