Sniego senio sausainiai

12 vienetų

Įvertinimas (1 vnt)

Sudedamosios dalys

5 kiaušinių tryniai
600 ml miltų
120 g sviesto arba margarino
125 ml „Dansukker“ šviesiojo sirupo
2 šaukštai „Dansukker“ vanilinio cukraus su natūralia vanile

Papuošimui
2 kiaušinių baltymai
300 ml „Dansukker“ cukraus miltelių
oranžinių maistinių dažų
75 g juodojo šokolado
12 šokoladinių triufelių

Paruošimo instrukcijos

Visus produktus sudėkite į dubenį ir suminkykite tešlą. Ant miltais pabarstyto darbastalio tešlą iškočiokite iki 3 mm storio. Naudodamiesi sausainių formelėmis arba stikline iš tešlos išspauskite apskritus sausainius. Sudėkite į kepimo popieriumi išklotą skardą.

Kepkite apie 10 minučių vidurinėje orkaitės lentynėlėje 200 ℃ temperatūroje arba konvencinėje krosnelėje 175 ℃ temperatūroje.
Palikite skardoje atvėsti.

Iki standžių putų išplakite kiaušinių baltymus. Tada suberkite cukraus miltelius ir išplakite iki vientisos masės. Paimkite maždaug vieną šaukštą mišinio ir nudažykite jį oranžiniais maistiniais dažais.
Sausainius nudažykite baltu mišiniu. Perpjaukite šokoladinius triufelius per pusę ir sudėliokite abiejose sausainių pusėse. Oranžinį mišinį supilkite į mažą konditerinį maišelį ir kiekvieną sausainį papuoškite „nosimi“.

Šokoladą sudėkite į plastikinį popierinį maišelį ir ištirpinkite mikrobangų krosnelėje arba karštame vandenyje. Nupieškite akis, burną ir „ausinių laikiklį“ tarp šokoladinių triufelių.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Valentinas kviečia prie stalo

Iš tiesų Meilės diena tęsiasi visus metus. Tačiau būtent vasario 14 d. meilei skiriamas ypatingas dėmesys. Tada kaip tik yra tinkama proga paruošti gardėsių.

Žiemos iškyla

Gražią žiemos dieną visų nuotaika būna tiesiog puiki! Tačiau linksmybėms lauke reikia daug energijos.

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Gerai sušildo, kai šalta

Karšti gėrimai puikiai tinka visais mūsų niūraus šiaurės klimato metų laikais. Tačiau labiausiai šiluma vertinama prasidėjus rudens šalčiams ir žiemą.

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus.