Slyvų pyragas

Sodrus slyvų pyragas su putliais tešlos sluoksniais. O tarp jų gali būti ne tik slyvų, bet ir kitų jūsų mėgstamų uogų ar vaisių. Vasaros klasika!

6–8 porcijos

maždaug 1 val

Įvertinimas (8 vnt)

Sudedamosios dalys

200 g sviesto
90 g „Dansukker“ rudojo drėgnojo cukraus „Farinas“
70 g „Dansukker“ šviesiojo sirupo
210–240 g miltų
70 g avižinių dribsnių
6–7 slyvos

 

Gaminimo eiga

Orkaitę įkaitinkite iki 175 °C temperatūros, įjungę ventiliatoriaus režimą.

Riebalais ištepkite apskritą, maždaug 25 cm skersmens kepimo indą.

Ištirpinkite sviestą. Suberkite cukrų, miltus ir avižinius dribsnius, supilkite sirupą. Palaukite, kol šiek tiek atvės.

Kepimo inde suformuokite tešlos sluoksnį – panaudokite 2/3 tešlos. Miltais pasibarstę delnus iš tešlos suformuokite ir pyrago šonus.

Slyvas nuplaukite, išimkite kauliukus. Supjaustykite skiltelėmis ir išdėliokite ant tešlos. Likusią tešlą sudėkite ant viršaus.

Kepkite vidurinėje orkaitės dalyje maždaug 25 minutes. Patiekite su vaniliniu kremu arba ledais.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Apelsinų marmeladas

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Šokoladinė kava

Gerai sušildo, kai šalta

Žemiau rasite įvairių arbatos, kavos ir karšto šokolado gėrimų variantų. Receptai skirti visiems gyvenimo atvejams: susipylę į termosus gėrimus galite pasiimti į išvyką, mėgautis jais namuose, ryte, po pietų arba vakare.

Blynai su obuolių kompotu ir citrinų skonio grietinėle

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Kreminis citrinų pyragas

Kepiniai su citrinomis ir apelsinais

Citrusiniai vaisiai gaivina ir suteikia rūgštumo, bet nuostabiai dera su kitais skoniais, pvz., šokolado. Pasisemkite įkvėpimo iš puikių mūsų receptų.

Šokoladinis pyragas

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus. Saldumynai puikiai tiks jaukiai leidžiant žiemos vakarą prie arbatos puodelio.

Keksiukai su sūriu ir kumpiu

Žiemos iškyla

Čia pateikiame nuostabių receptų, kurie puikiai tiks žiemos iškyloms, nes šiuos patiekalus galima laikyti termose. Padarykite pertrauką ir pasišildykite gardžia sriuba ar gėrimu, pasilepinkite prie kavos ar sulčių tinkančiu užkandžiu.