Sausainiai ant pagaliukų

Maždaug 25 vienetai

Įvertinimas (0 vnt)

Sudedamosios dalys

1/4 kepimo inde gaminamo pyrago
10 trupininių pyragaičių
75 g sūrio „Philadelphia“
30 g „Dansukker“ cukraus „Farinas“
200 g šokolado (bet kokios rūšies)
kepinių pabarstukų
medinių pagaliukų

Paruošimo instrukcijos

Paskutinis mados klyksmas JAV yra maži, minkšti, papuošti sausainiai ant pagaliukų. Siūlome nustebinti savo artimuosius tokiais sausainiais.

Medinius pagaliukus padalinkite pusiau ir sudėkite į vandenį. Sutrinkite arba sugrūskite pyragą iki smulkių trupinių. Sutrupinkite pyragaičius ir sumaišykite juos su pyrago trupiniais. Įmaišykite sūrį „Philadelphia“ ir cukrų „Farinas“. Suformuokite norimo dydžio rutuliukus, sudėkite juos į lėkštę ir dėkite į šaldytuvą. Karšto vandens vonelėje arba mikrobangų krosnelėje (žemoje temperatūroje) ištirpinkite šokoladą. Vieną pagaliuko galą įmerkite į šokoladą ir palikite atvėsti (į dubenį pripilkite ryžių ir į juos susmaigstykite pagaliukus). Pagaliukams išdžiūvus, įsmeikite į kiekvieną sausainio rutuliuką po pagaliuką ir panardinkite į ištirpintą šokoladą. Panardinkite rutuliukus į kepinių pabarstukus arba apibarstykite rutuliukus pabarstukais ir palikite sustingti. Laikykite vėsioje vietoje.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Velykų skanėstai

Čia rasite kepinių, saldumynų ir desertų tikrai smagiam Velykų savaitgaliui.

Kepiniai su citrinomis ir apelsinais

Citrusiniai vaisiai gaivina ir suteikia rūgštumo, bet nuostabiai dera su kitais skoniais, pvz., šokolado.

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Gerai sušildo, kai šalta

Karšti gėrimai puikiai tinka visais mūsų niūraus šiaurės klimato metų laikais. Tačiau labiausiai šiluma vertinama prasidėjus rudens šalčiams ir žiemą.

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus.