Sausainiai ant pagaliukų

Maždaug 25 vienetai

Įvertinimas (3 vnt)

Sudedamosios dalys

1/4 kepimo inde gaminamo pyrago
10 trupininių pyragaičių
75 g sūrio „Philadelphia“
30 g „Dansukker“ cukraus „Farinas“
200 g šokolado (bet kokios rūšies)
kepinių pabarstukų
medinių pagaliukų

Gaminimo eiga

Paskutinis mados klyksmas JAV yra maži, minkšti, papuošti sausainiai ant pagaliukų. Siūlome nustebinti savo artimuosius tokiais sausainiais.

Medinius pagaliukus padalinkite pusiau ir sudėkite į vandenį. Sutrinkite arba sugrūskite pyragą iki smulkių trupinių. Sutrupinkite pyragaičius ir sumaišykite juos su pyrago trupiniais. Įmaišykite sūrį „Philadelphia“ ir cukrų „Farinas“. Suformuokite norimo dydžio rutuliukus, sudėkite juos į lėkštę ir dėkite į šaldytuvą. Karšto vandens vonelėje arba mikrobangų krosnelėje (žemoje temperatūroje) ištirpinkite šokoladą. Vieną pagaliuko galą įmerkite į šokoladą ir palikite atvėsti (į dubenį pripilkite ryžių ir į juos susmaigstykite pagaliukus). Pagaliukams išdžiūvus, įsmeikite į kiekvieną sausainio rutuliuką po pagaliuką ir panardinkite į ištirpintą šokoladą. Panardinkite rutuliukus į kepinių pabarstukus arba apibarstykite rutuliukus pabarstukais ir palikite sustingti. Laikykite vėsioje vietoje.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Kokosiniai ir karameliniai kukurūzų spragėsiai

Mėgaujamės savaitgaliu su naminiais saldainiais

Penktadienis yra bene absoliučiai geriausia savaitės diena, o vakaras namuose yra geriausias būdas švęsti darbo savaitės pabaigą. Mes turime receptų jaukiam vakarui!

Blondies pyragaičiai su agrastų marmeladu

Kepiniai skardoje

Kepti skardoje yra paprasta ir patogu ypač, kai į svečius pasikvietėte daug artimų ar norite pavaišinti daug žmonių.

Šokoladinė kava

Gerai sušildo, kai šalta

Žemiau rasite įvairių arbatos, kavos ir karšto šokolado gėrimų variantų. Receptai skirti visiems gyvenimo atvejams: susipylę į termosus gėrimus galite pasiimti į išvyką, mėgautis jais namuose, ryte, po pietų arba vakare.

Blynai su obuolių kompotu ir citrinų skonio grietinėle

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Apelsinų marmeladas

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Šokoladinis pyragas

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus. Saldumynai puikiai tiks jaukiai leidžiant žiemos vakarą prie arbatos puodelio.