Saulėkaita stiklainyje

Maždaug 1 litras

Įvertinimas (0 vnt)

Sudedamosios dalys

250 g slyvų
2 persikai arba nektarinai
5 abrikosai
500 g „Dansukker“ cukraus uogienėms
Pusė šviežios smulkintos raudonosios aitriosios paprikos
10 g vanilinio cukraus

Paruošimo instrukcijos

Vaisius nuplikykite verdančiu vandeniu, nulupkite ir išimkite sėklas. Susmulkinkite, sudėkite juos į puodą kartu su cukrumi uogienėms ir, nuolat maišydami, pavirinkite 5 minutes. Sudėkite aitriąją papriką, supilkite vanilinį cukrų ir dar minutę pavirinkite. Nugriebkite putas. Supilstykite į šiltus, sterilius stiklainius. Sandariai uždarykite. Laikykite tamsioje, vėsioje vietoje.
Šį džemą tinka patiekti su sūriu ir skrudinta duonos riekele, taip pat puikiai dera ir su ledais.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Marinuotos daržovės ir vaisiai

Konservuotos vasaros daržovės ilgam išsaugos vasaros skonį. Marinuotas daržoves patiekite prie grilio patiekalų ar mėsos.

Visų mėgstami obuoliai

Vieni paskutinių vasarą prinokstančių vaisių - tai mūsų mėgstami obuoliai. O čia mes surinkome savo geriausius receptus, kuriuose pagrindinis ingredientas yra šis nuostabus vaisius.

Mėlynės – geriausios miško uogos

Mėlynės yra vis dėlto geriausios miško uogos. Mėlynių sezonas paprastai prasideda liepos mėnesį ir tęsiasi iki rudens. Pasirūpinkite miško mėlynių atsargomis ir kepkite pyragus, gaminkite uogienes arba kompotus.

Uogienės ir sultys

Paprasta ir smagu pasigaminti savo uogienių ir sulčių. Naudodami tokius mūsų produktus, kaip cukrus uogienėms ir cukrus marmeladams, galėsite lengvai pasigaminti uogienės ar marmelado.

Gervuogės - aviečių pusseserės

Gervuogės idealiai tinka kepiniams, ledams, uogienėms bei kompotams, o jomis papuošti patiekalai atrodo išties prabangiai.

Čatnis - prieskoningas pagardas

Visi čatniai skirstomi į saldžiuosius ir aštriuosius. Gaminant čatnius gali būti naudojami įvairūs vaisiai ir daržovės. Jie troškinami ir paskaninami cukrumi, druska ir prieskoniais.