Šakniavaisių marmeladas su čiobreliais

Šakniavaisines daržoves galima valgyti su dauguma patiekalų. Jūsų nuostabus šakniavaisinių daržovių marmeladas su čiobreliais puikiai tiks prie vasaros grilio patiekalų. Daržovių marmeladą galite paįvairinti pagal savo skonį ir pomėgius.

2 stiklainėliai

30 minučių

Įvertinimas (0 vnt)

Sudedamosios dalys

500 g pasirinktos rūšies šakniavaisių
2 v. šaukštai vandens
3–4 v. šaukštai acto (12 %)
250 g „Dansukker“ cukraus uogienėms
1 v. šaukštas šviežių čiobrelių

Paruošimo instrukcijos

Nulupkite ir sutarkuokite šakniavaisius. Sudėkite į prikaistuvį su vandeniu bei actu ir pavirkite 3 minutes. Sumaišykite plaktuvu, suberkite cukrų uogienėms ir čiobrelius.

Pavirkite dar 4 minutes. Nugriebkite putas ir supilkite į karštus, visiškai švarius stiklainius. Sandariai uždarykite. Laikykite vėsioje vietoje.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Valentinas kviečia prie stalo

Iš tiesų Meilės diena tęsiasi visus metus. Tačiau būtent vasario 14 d. meilei skiriamas ypatingas dėmesys. Tada kaip tik yra tinkama proga paruošti gardėsių.

Žiemos iškyla

Gražią žiemos dieną visų nuotaika būna tiesiog puiki! Tačiau linksmybėms lauke reikia daug energijos.

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Gerai sušildo, kai šalta

Karšti gėrimai puikiai tinka visais mūsų niūraus šiaurės klimato metų laikais. Tačiau labiausiai šiluma vertinama prasidėjus rudens šalčiams ir žiemą.

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus.