Pyragėliai

Gardūs, prašmatnūs pyragėliai su lazdynų riešutais. Apibarsčius cukranendrių cukrumi ir cinamonu, išorinis sluoksnis bus maloniai traškus.

maždaug 12

20 minučių

Įvertinimas (15 vnt)

Sudedamosios dalys

300 g miltų 
20 g kepimo miltelių
2 g druskos
75 g šalto sviesto
60 g stambiai kapotų lazdynų riešutų
30 g „Dansukker“ šviesiojo sirupo
150 ml pieno
1 kiaušinis 

Papuošimas 
40 g „Dansukker“ cukranendrių cukraus „Fairtrade“
3 g cinamono

Gaminimo eiga

Įkaitinkite orkaitę iki 220 °C, įjungę viršutinio ir apatinio kaitinimo režimą. 

Sumaišykite miltus, kepimo miltelius ir druską. Sviestą supjaustykite nedideliais gabalėliais ir įmaišykite į miltų mišinį. Pasilikite 1 šaukštą kiaušinio ir pieno glajui. Įmaišykite riešutus, sirupą, likusį pieną ir kiaušinius ir greitai sumaišykite tešlą.

Išverskite tešlą ant miltais pabarstytos lentelės. Tešlą išlyginkite iki 2–3 cm storio ir padalykite į norimas formas.

Dubenyje sumaišykite cukranendrių cukrų ir cinamoną. Aptepkite pyragėlius kiaušinio ir pieno mišiniu ir panerkite į cukraus mišinį. Kepkite vidurinėje orkaitės dalyje maždaug 8–10 minučių.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Apelsinų marmeladas

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Šokoladinė kava

Gerai sušildo, kai šalta

Žemiau rasite įvairių arbatos, kavos ir karšto šokolado gėrimų variantų. Receptai skirti visiems gyvenimo atvejams: susipylę į termosus gėrimus galite pasiimti į išvyką, mėgautis jais namuose, ryte, po pietų arba vakare.

Blynai su obuolių kompotu ir citrinų skonio grietinėle

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Kreminis citrinų pyragas

Kepiniai su citrinomis ir apelsinais

Citrusiniai vaisiai gaivina ir suteikia rūgštumo, bet nuostabiai dera su kitais skoniais, pvz., šokolado. Pasisemkite įkvėpimo iš puikių mūsų receptų.

Šokoladinis pyragas

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus. Saldumynai puikiai tiks jaukiai leidžiant žiemos vakarą prie arbatos puodelio.

Keksiukai su sūriu ir kumpiu

Žiemos iškyla

Čia pateikiame nuostabių receptų, kurie puikiai tiks žiemos iškyloms, nes šiuos patiekalus galima laikyti termose. Padarykite pertrauką ir pasišildykite gardžia sriuba ar gėrimu, pasilepinkite prie kavos ar sulčių tinkančiu užkandžiu.