Persikų marmeladas su mėtomis

Įvertinimas (4 vnt)

Sudedamosios dalys

1 kg persikų
50 ml vandens
6 ml šviežiai išspaustų citrinų sulčių
330 g „Dansukker“ cukraus marmeladams
1 šaukštelis vanilinio cukraus
7 švieži mėtų lapeliai

Paruošimo instrukcijos

Persikus nuplikykite, nulupkite, išimkite kauliukus ir supjaustykite.

Į prikaistuvį suberkite supjaustytus persikus, supilkite vandenį, citrinų sultis, suberkite cukrų marmeladams ir vanilinį cukrų. Maišydami pavirkite 5 minutes.

Nuimkite nuo ugnies ir nugriebkite putas, įmaišykite mėtų lapelius. Išpilstykite į švarius stiklainius. Uždarykite. Laikykite vėsioje vietoje.

Patarimas! Šiame recepte vietoj persikų galite naudoti ir nektarinus.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Marinuotos daržovės ir vaisiai

Konservuotos vasaros daržovės ilgam išsaugos vasaros skonį. Marinuotas daržoves patiekite prie grilio patiekalų ar mėsos.

Visų mėgstami obuoliai

Vieni paskutinių vasarą prinokstančių vaisių - tai mūsų mėgstami obuoliai. O čia mes surinkome savo geriausius receptus, kuriuose pagrindinis ingredientas yra šis nuostabus vaisius.

Mėlynės – geriausios miško uogos

Mėlynės yra vis dėlto geriausios miško uogos. Mėlynių sezonas paprastai prasideda liepos mėnesį ir tęsiasi iki rudens. Pasirūpinkite miško mėlynių atsargomis ir kepkite pyragus, gaminkite uogienes arba kompotus.

Uogienės ir sultys

Paprasta ir smagu pasigaminti savo uogienių ir sulčių. Naudodami tokius mūsų produktus, kaip cukrus uogienėms ir cukrus marmeladams, galėsite lengvai pasigaminti uogienės ar marmelado.

Gervuogės - aviečių pusseserės

Gervuogės idealiai tinka kepiniams, ledams, uogienėms bei kompotams, o jomis papuošti patiekalai atrodo išties prabangiai.

Čatnis - prieskoningas pagardas

Visi čatniai skirstomi į saldžiuosius ir aštriuosius. Gaminant čatnius gali būti naudojami įvairūs vaisiai ir daržovės. Jie troškinami ir paskaninami cukrumi, druska ir prieskoniais.