Pasiflorų pyragas taurėse

Tobulai paprastas velykinis desertas: pasiflorų pyragas taurėse. Naujoviškas žaliųjų citrinų pyrago variantas su gardžiu pasiflorų įdaru ir cukrinėmis sėklytėmis.

4 taurės

45 minutės

Įvertinimas (2 vnt)

Sudedamosios dalys

Traškūs trupiniai
40 g sviesto
20 g „Dansukker“ šviesiojo sirupo
100 g rupių miltų sausainių (apie 7 vnt.)

Pasiflorų įdaras
4 pasifloros
10 ml šviežių žaliųjų citrinų sulčių (arba daugiau, jeigu norisi rūgščiau)
200 g saldinto sutirštinto pieno
2 kiaušinių tryniai
5 g vanilinio cukraus

Papuošti
likusios pasiflorų sėklytės
10 ml žaliųjų citrinų sulčių
15 g „Dansukker“ nerafinuoto cukranendrių cukraus
200 ml plakamosios grietinėlės

Paruošimo instrukcijos

Prikaistuvyje sviestą kaitinkite tol, kol ištirps ir paruduos. Tada supilkite sirupą. Kombaine sutrinkite sausainius, sumaišykite su sviestu.

Pasiflorų minkštimą nuspauskite per sietelį, kad neliktų sėklų. Jas atidėkite į šalį. Pasiflorų sultis sumaišykite su žaliųjų citrinų sultimis, sutirštintu pienu, kiaušinių tryniais ir vaniliniu cukrumi.

Dubenyje pasiflorų sėklytes sumaišykite su citrinų sultimis ir cukrumi. Kitame dubenyje iki purumo išplakite grietinėlę.

Į keturias taures sluoksniais sudėkite sausainių trupinius ir pasiflorų įdarą. Papuoškite plakta grietinėle ir pasiflorų sėklytėmis.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Marinuotos daržovės ir vaisiai

Konservuotos vasaros daržovės ilgam išsaugos vasaros skonį. Marinuotas daržoves patiekite prie grilio patiekalų ar mėsos.

Visų mėgstami obuoliai

Vieni paskutinių vasarą prinokstančių vaisių - tai mūsų mėgstami obuoliai. O čia mes surinkome savo geriausius receptus, kuriuose pagrindinis ingredientas yra šis nuostabus vaisius.

Mėlynės – geriausios miško uogos

Mėlynės yra vis dėlto geriausios miško uogos. Mėlynių sezonas paprastai prasideda liepos mėnesį ir tęsiasi iki rudens. Pasirūpinkite miško mėlynių atsargomis ir kepkite pyragus, gaminkite uogienes arba kompotus.

Uogienės ir sultys

Paprasta ir smagu pasigaminti savo uogienių ir sulčių. Naudodami tokius mūsų produktus, kaip cukrus uogienėms ir cukrus marmeladams, galėsite lengvai pasigaminti uogienės ar marmelado.

Gervuogės - aviečių pusseserės

Gervuogės idealiai tinka kepiniams, ledams, uogienėms bei kompotams, o jomis papuošti patiekalai atrodo išties prabangiai.

Čatnis - prieskoningas pagardas

Visi čatniai skirstomi į saldžiuosius ir aštriuosius. Gaminant čatnius gali būti naudojami įvairūs vaisiai ir daržovės. Jie troškinami ir paskaninami cukrumi, druska ir prieskoniais.