Panakota su šafranu

Sodraus skonio panakota su šafranu ir gervuogių žele. Labai paprasta ir neatsispiriamai gardu. Šafranu pagardinta panakota – nuostabus desertas.

6 taurės

30 min. + 2 val. šaldytuve

Įvertinimas (14 vnt)

Sudedamosios dalys

Panakota
500 ml riebios grietinėlės
95 g „Dansukker“ cukraus marmeladams
1/2 g šafrano (1 pakelis)

Gervuogių želė
100 ml grynų gervuogių sulčių (maždaug 200 g gervuogių)
95 g „Dansukker“ cukraus marmeladams

Papuošimas
Gervuogės

Gaminimo eiga

Prikaistuvyje sumaišykite grietinėlę, cukrų marmeladams ir šafraną. Pavirkite 30 sekundžių. Išpilstykite į puošnias taures. Palaikykite šaldytuve maždaug 1 val.

Paruoškite gervuogių želę. Gervuoges atšildykite ir perkoškite per tankų sietelį. 100 ml gervuogių sulčių supilkite į prikaistuvį. Suberkite cukrų marmeladams ir pavirkite dar 30 sekundžių.

Nepradėjusią stingti gervuogių želę užpilkite ant panakotos. Palaikykite šaldytuve maždaug 1 val. Papuoškite gervuogėmis.

Patarimas! Papuoškite paskrudintomis, kapotomis pistacijomis.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Kokosiniai ir karameliniai kukurūzų spragėsiai

Mėgaujamės savaitgaliu su naminiais saldainiais

Penktadienis yra bene absoliučiai geriausia savaitės diena, o vakaras namuose yra geriausias būdas švęsti darbo savaitės pabaigą. Mes turime receptų jaukiam vakarui!

Blondies pyragaičiai su agrastų marmeladu

Kepiniai skardoje

Kepti skardoje yra paprasta ir patogu ypač, kai į svečius pasikvietėte daug artimų ar norite pavaišinti daug žmonių.

Šokoladinė kava

Gerai sušildo, kai šalta

Žemiau rasite įvairių arbatos, kavos ir karšto šokolado gėrimų variantų. Receptai skirti visiems gyvenimo atvejams: susipylę į termosus gėrimus galite pasiimti į išvyką, mėgautis jais namuose, ryte, po pietų arba vakare.

Blynai su obuolių kompotu ir citrinų skonio grietinėle

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Apelsinų marmeladas

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Šokoladinis pyragas

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus. Saldumynai puikiai tiks jaukiai leidžiant žiemos vakarą prie arbatos puodelio.