Obuolių gėrimas

maždaug 1,5 litro

2 valandos

Įvertinimas (0 vnt)

Sudedamosios dalys

2 kg obuolių
1000 ml vandens
4 citrinos
600 ml „Dansukker“ nerafinuoto cukranendrių cukraus arba „Dansukker“ cukraus „Panevėžio Plius“/litrui nuvarvėjusių sulčių
3 arbatiniai šaukšteliai citrinos rūgšties

Paruošimo instrukcijos

Nuplaukite obuolius. Nenulupę žievelės, supjaustykite skiltelėmis. Suberkite į puodą su vandeniu ir virkite 20 minučių. Palikite tekėti iš koštuvo 30 minučių. Pamatuokite sulčių kiekį ir supylę atgal į puodą suberkite cukrų bei supilkite iš citrinų išspaustas sultis. Virkite ant silpnos ugnies 10 minučių. Ištirpinkite citrinos rūgštį mažame kiekyje sulčių, tada supilkite skystį į puodą ir užvirkite. Sultis supilkite į šiltus, gerai išplautus butelius. Užkimškite. Laikykite šaltai.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Marinuotos daržovės ir vaisiai

Konservuotos vasaros daržovės ilgam išsaugos vasaros skonį. Marinuotas daržoves patiekite prie grilio patiekalų ar mėsos.

Visų mėgstami obuoliai

Vieni paskutinių vasarą prinokstančių vaisių - tai mūsų mėgstami obuoliai. O čia mes surinkome savo geriausius receptus, kuriuose pagrindinis ingredientas yra šis nuostabus vaisius.

Mėlynės – geriausios miško uogos

Mėlynės yra vis dėlto geriausios miško uogos. Mėlynių sezonas paprastai prasideda liepos mėnesį ir tęsiasi iki rudens. Pasirūpinkite miško mėlynių atsargomis ir kepkite pyragus, gaminkite uogienes arba kompotus.

Uogienės ir sultys

Paprasta ir smagu pasigaminti savo uogienių ir sulčių. Naudodami tokius mūsų produktus, kaip cukrus uogienėms ir cukrus marmeladams, galėsite lengvai pasigaminti uogienės ar marmelado.

Gervuogės - aviečių pusseserės

Gervuogės idealiai tinka kepiniams, ledams, uogienėms bei kompotams, o jomis papuošti patiekalai atrodo išties prabangiai.

Čatnis - prieskoningas pagardas

Visi čatniai skirstomi į saldžiuosius ir aštriuosius. Gaminant čatnius gali būti naudojami įvairūs vaisiai ir daržovės. Jie troškinami ir paskaninami cukrumi, druska ir prieskoniais.