Nekepta krembriulė

Ši nekepta krembriulė – saldus viduriukas tarp klasikinės krembriulė ir panakotos. Pasiflorų želė šiam kreminiam desertui suteikia naują atspalvį.

4 vnt.

30 min. + 3 val. šaldytuve.

Įvertinimas (4 vnt)

Sudedamosios dalys

Pasiflorų želė
100 g pasiflorų sulčių (maždaug 8 vaisiai)
95 g „Dansukker“ cukraus marmeladams

Krembriulė
400 ml riebios grietinėlės
70 g „Dansukker“ cukraus marmeladams
10 g vanilinio cukraus
2 kiaušinių tryniai

Papuošimas
„Dansukker“ nerafinuoto cukranendrių cukraus

Paruošimo instrukcijos

Pasiflorų minkštimą nuspauskite per sietelį. Prikaistuvyje pasiflorų sultis sumaišykite su cukrumi marmeladams ir pavirkite 30 sekundžių. Želę padalykite į atskiras formeles ir palaikykite šaldytuve apie 1 val., kad sustingtų.

Paruoškite krembriulė. Prikaistuvyje sumaišykite grietinėlę, cukrų marmeladams, vanilinį cukrų ir kiaušinių trynius. Nuolat maišydami pavirkite 3 minutes. Palikite mišinį vieną minutę pravėsti. Tada juo užpilkite pasiflorų želę. Formeles dar 2 valandoms vėl padėkite į šaldytuvą.

Krembriulė pabarstykite cukranendrių cukrumi ir karamelizuokite specialiu degikliu.

Patarimas! Galite naudoti ne tik šviežias, bet ir šaldytas pasifloras.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Marinuotos daržovės ir vaisiai

Konservuotos vasaros daržovės ilgam išsaugos vasaros skonį. Marinuotas daržoves patiekite prie grilio patiekalų ar mėsos.

Visų mėgstami obuoliai

Vieni paskutinių vasarą prinokstančių vaisių - tai mūsų mėgstami obuoliai. O čia mes surinkome savo geriausius receptus, kuriuose pagrindinis ingredientas yra šis nuostabus vaisius.

Mėlynės – geriausios miško uogos

Mėlynės yra vis dėlto geriausios miško uogos. Mėlynių sezonas paprastai prasideda liepos mėnesį ir tęsiasi iki rudens. Pasirūpinkite miško mėlynių atsargomis ir kepkite pyragus, gaminkite uogienes arba kompotus.

Uogienės ir sultys

Paprasta ir smagu pasigaminti savo uogienių ir sulčių. Naudodami tokius mūsų produktus, kaip cukrus uogienėms ir cukrus marmeladams, galėsite lengvai pasigaminti uogienės ar marmelado.

Gervuogės - aviečių pusseserės

Gervuogės idealiai tinka kepiniams, ledams, uogienėms bei kompotams, o jomis papuošti patiekalai atrodo išties prabangiai.

Čatnis - prieskoningas pagardas

Visi čatniai skirstomi į saldžiuosius ir aštriuosius. Gaminant čatnius gali būti naudojami įvairūs vaisiai ir daržovės. Jie troškinami ir paskaninami cukrumi, druska ir prieskoniais.