Mėlynių pyragas

Apie 35 gabaliukai

Įvertinimas (0 vnt)

Sudedamosios dalys

Tešlai
540 g kvietinių miltų
200 g „Dansukker“ cukraus „Panevėžio Plius“
2 šaukšteliai vanilinio cukraus
2 šaukšteliai kepimo miltelių
300 g kambario temperatūros sviesto arba margarino
3 kiaušiniai
250 g mėlynių

Pabarstyti
150 g tirpdyto sviesto arba margarino
450 ml avižinių dribsnių
300 ml „Dansukker“ cukranendrių cukraus „Demerara“

Papuošti
„Dansukker“ cukraus miltelių

Paruošimo instrukcijos

Sumaišykite visas sausas tešlos sudedamąsias dalis. Įmaišykite išplaktus kiaušinius. Įdėkite riebalus ir išminkykite tešlą. Sudėkite tešlą ant išteptos 20x 30 cm skardos. Ant viršaus paskirstykite mėlynes. Sumaišykite ištirpdytus riebalus su avižiniais dribsniais ir cukrumi ir išberkite ant mėlynių. Pyragą kepkite 200 °C orkaitėje apie 30 minučių. Atvėsinkite. Supjaustykite kubeliais, pabarstykite cukraus milteliais.

Mėlynes galite pakeisti kitomis uogomis ar vaisiais, pvz., vyšniomis ar slyvomis.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Marinuotos daržovės ir vaisiai

Konservuotos vasaros daržovės ilgam išsaugos vasaros skonį. Marinuotas daržoves patiekite prie grilio patiekalų ar mėsos.

Visų mėgstami obuoliai

Vieni paskutinių vasarą prinokstančių vaisių - tai mūsų mėgstami obuoliai. O čia mes surinkome savo geriausius receptus, kuriuose pagrindinis ingredientas yra šis nuostabus vaisius.

Mėlynės – geriausios miško uogos

Mėlynės yra vis dėlto geriausios miško uogos. Mėlynių sezonas paprastai prasideda liepos mėnesį ir tęsiasi iki rudens. Pasirūpinkite miško mėlynių atsargomis ir kepkite pyragus, gaminkite uogienes arba kompotus.

Uogienės ir sultys

Paprasta ir smagu pasigaminti savo uogienių ir sulčių. Naudodami tokius mūsų produktus, kaip cukrus uogienėms ir cukrus marmeladams, galėsite lengvai pasigaminti uogienės ar marmelado.

Gervuogės - aviečių pusseserės

Gervuogės idealiai tinka kepiniams, ledams, uogienėms bei kompotams, o jomis papuošti patiekalai atrodo išties prabangiai.

Čatnis - prieskoningas pagardas

Visi čatniai skirstomi į saldžiuosius ir aštriuosius. Gaminant čatnius gali būti naudojami įvairūs vaisiai ir daržovės. Jie troškinami ir paskaninami cukrumi, druska ir prieskoniais.