Meduolinis šiltnamis

maždaug 5 val.

Įvertinimas (0 vnt)

Sudedamosios dalys

Meduolinė tešla
190 g „Dansukker“ cukraus „Panevėžio Plius“
700 g „Dansukker“ šviesiojo sirupo
400 g sviesto
3 kiaušiniai
1200 g miltų
10 g sodos
18 g malto cinamono
18 g maltų gvazdikėlių
6 g malto imbiero
1 žiupsnelis druskos

Sausa karamelė šiltnamiui suklijuoti
340 g „Dansukker“ cukraus „Panevėžio Plius“

Langai
22 lapeliai želatinos

Glajus
3 kiaušinių baltymai
600–810 g „Dansukker“ cukraus miltelių

Gaminimo eiga

1. Prikaistuvyje sumaišykite cukrų, sirupą ir sviestą, ištirpinkite ir palikite visiškai atvėsti.

2. Rankiniu plaktuvu įmaišykite kiaušinius.

3. Dubenyje sumaišykite sausus produktus, viduryje suformuokite duobutę ir į ją supilkite skystus produktus. Paruoškite tešlą: iš pradžių maišykite mediniu šaukštu, tada kelias minutes minkykite rankomis.

4. Tešlą padalykite į šešias dalis ir iškočiokite. Tvirtai suvyniokite į maistinę plėvelę ir padėkite į šaldytuvą 30 minučių.

5. Orkaitę įkaitinkite iki 175 °C.

6. Suformuokite stačiakampius: jų ilgis ir plotis turėtų būti 1 cm didesnis negu šablonas, nes kepant tešla susitrauks. Visi ant kepimo skardos išdėlioti gabalėliai turėtų būti tokio paties dydžio, antraip skirsis jų kepimo trukmė.

7. Kepinius išimkite iš orkaitės vos tik jie įgaus auksinį atspalvį. Kol meduolinė tešla dar šilta, atsargiai išpjaustykite langus ir rėmus ir palikite atvėsti.

8. Suklijuokite šiltnamį karamele: jums prireiks pjaustymo lentelės arba padėklo. Ant vidutinės ugnies įkaitinkite keptuvę. Į keptuvę plonu sluoksniu įberkite cukraus. Kai jis ištirps, berkite kitą sluoksnį: paruošite gintaro spalvos karamelę. Kaitindami ant mažiausios ugnies, atsargiai maišykite mediniu šaukštu.

9. Įstatykite langelius, kuriuos atstos želatinos lapeliai. Pradėkite nuo stogo: jam skirta 16 lapelių. Želatinos lapelio kraštus patepkite karamele ir atsargiai, švelniai įspauskite į vietą, pirštais nepaliesdami karamelės. Įstatykite visus langelius.

10. Tada sumontuokite vieną galinę ir vieną šoninę sieną: šonus patepkite karamele ir sujunkite dalis. Galiausiai pastatykite galinę sieną. Statyti šiltnamį patogiau dviese.

11. Trumpąjį galinės sienos šoną pamirkykite karamelėje ir sujunkite su šonine siena. Taigi dabar lėkštėje jau stovi trys sienos. Jeigu norite, kepinio vidų galite apšviesti šviesos diodų (LED) lempelėmis.

12. Trumpuosius antrosios šoninės sienos šonus pamirkykite karamelėje ir sujunkite su galinėmis sienomis.

13. Tada priklijuokite duris, kad jos atrodytų atvertos. Suklijuokite stoglangius. Prilaikydami iš vidinės meduolio pusės juos taip pat galite „palikti atvertus“.

14. Karališkas glaistas: kiaušinių baltymus su cukraus milteliais išplakite iki standžios morengų masės. Sukrėskite į konditerinį maišelį su antgaliu. Ant stogo kraigo ir ties apatiniais langais suformuokite dailias pusnis.

Laadige alla maja mall »

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Uogienės ir marmeladai su vasaros gėrybėmis

Uogienės ir marmeladai su vasaros gėrybėmis

Išsaugokite dalelę vasaros žiemai ir išsivirkite uogienės ir marmelado pagal mūsų nuostabius receptus. Naudojant „Dansukker“ cukrų uogienėms ir cukrų marmeladams ypatingai paprasta pagaminti naminę uogienę.

Semifredas su aviečių tyre ir pistacijomis

Pasigaminkite naminių ledų

Pasigaminkite ledus patys! Kam pirkti ledų, jei galite pasigaminti jų patys? Čia pateikiame mūsų geriausius ledų receptus. Paeksperimentuokite ir atraskite savo favoritus!

Sūrio pyragas su rabarbarais ir braškėmis

Vasaros uogos kepiniams

Kepkite su vasaros uogomis. Dalinamės mūsų kepinių su uogomis receptais.

Šeivamedžių kokteilis ir Rabarbarų kokteilis

Gaivieji vasaros gėrimai

Pagal mūsų receptus pagaminti gėrimai numalšins jūsų ir jūsų svečių troškulį.

Panakota

Vasaros desertai

Vasarą svečiams ypatingai patiks saldžiai rūgštus arba gaivus desertas. Čia rasite mūsų nuostabių vasaros desertų patarimų ir idėjų.

Vaisiai ir uogos butelyje

Vaisiai ir uogos butelyje

Išsivirti sultis yra daug paprasčiau, nei galvojote. Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų nuostabių receptų.