Kvietinės bandelės, pagrindinis receptas - Receptai

Kvietinės bandelės, pagrindinis receptas

Kvietinės bandelės, pagrindinis receptas
Įvertinimas: (1ats.)

Sudedamosios dalys

150 g ištirpdyto sviesto arba skysto margarino
600 ml pieno
50 g saldžios tešlos mielių
150 ml smulkiojo cukraus arba cukranendrių cukraus
1 ml druskos
1 šaukštelis kardamono
apie 1400 ml kvietinių miltų

Pasiūlymas įdarui
• 150 ml uogienės, vaisių tyrės arba marmelado
• 150 g sviesto arba margarino, 150 ml cukraus miltelių, 1 valgomasis šaukštas vanilinio cukraus
• 200-300 ml vanilės kremo
• sumaišykite 200 g tarkuotų migdolų masės su 1 kiaušiniu
• 150 g sviesto arba margarino, 1 valgomuoju šaukštu kardamono, 75 ml smulkiojo cukraus
• 150 g sviesto arba margarino, 150 ml cukraus miltelių, 1 kiaušiniu, 300 ml kokoso drožlių.

Į ištirpdytą sviestą arba skystą margariną įpilkite pieno ir pašildykite iki kūno temperatūros. Sutrupinkite dubenyje mieles ir supilkite skystį. Sudėkite visas sudėtines dalis, išskyrus miltus, kuriuos reikia berti pamažu, kol tešla atkibs nuo dubens kraštų. Palikite kilti po audiniu 20-30 minučių. Padėkite tešlą ant miltais pabarstytos skardos ir išminkykite, kad taptų elastinga. Iškočiokite lakštą ir ant jo paskleiskite pageidaujamą įdarą. Padarykite iš tešlos kurias nors iš žemiau pasiūlytų formų.

Pasiūlymas kepimui
Padalinkite tešlą į dvi dalis ir kočiokite jas į ilgį. Kiekvieną juostą supjaustykite į 25 gabaliukus, iš kurių suformuokite rutuliukus, plokščias bandeles. Sudėkite bandeles i formeles ir su pirštu kiekvienoje įbeskite bandelėje skylę. Užpildykite skylę, pavyzdžiui, kokosiniu įdaru. Uždenkite audiniu ir palikite kilti 20-30 minučių. Ištepkite kiaušinio plakiniu. Užberkite perlinio cukraus. Kepkite orkaitės viduriniame skyriuje 225-250° apie 8 minutes. Leiskite atvėsti ant grotelių po audiniu.

Vietoje apvalių bandelių, gabaliukai kočiojami į ilgas juosteles, iš kurių formuojami riestainiai. Uždenkite audiniu ir palikite kilti 20-30 minučių. Kepkite orkaitės viduryje 225-250° maždaug 8 minutes. Kai iškeps, patepkite ištirpdytu sviestu arba skystu margarinu ir panardinkite į smulkųjį cukrų.

Iškočiokite tešlą ir su stikline išpjaukite apskritimus. Ant kiekvieno tešlos skrituliuko uždėkite šiek tiek uogienės, vaisių tyrės arba vanilės kremo ir kruopščiai užspauskite kraštus, kad neištekėtų įdaras. Uždenkite audiniu ir palikite 20-30 minučių kilti. Bandelėms iškepus ištepkite jas ištirpdytu sviestu arba skystu margarinu arba margarinu ir pavoliokite į smulkųjį cukrų.

Iškočiokite tešlą ir paskleiskite kokį norite įdarą. Suvyniokite ir supjaustykite 3 cm pločio gabaliukais, kuriuos sudėkite į popierines formeles. Uždenkite audiniu ir palikite kilti 20-30 minučių. Ištepkite kiaušinio plakiniu. Užbarstykite perlinio cukraus. Kepkite orkaitės viduryje 225-250° karštyje apie 8 minutes. Leiskite atvėsti ant grotelių po audiniu.

Iškočiokite tešlą. Paskleiskite kokį norite įdarą. Perlenkite tešlą tris kartus. Supjaustykite 4 cm pločio gabaliukais. Ant kiekvieno gabaliuko padarykite pjūvį, per kurį ištraukite vieną kraštą. Uždenkite audiniu ir palikite kilti 20-30 minučių. Patepkite kiaušiniu ir užbarstykite perlinio cukraus. Kepkite orkaitės viduryje 225-250° karštyje. Leiskite atvėsti ant grotelių po audiniu.

Iškočiokite tešlą. Paskleiskite kokį norite įdarą. Perlenkite tešlą išilgai du kartus. Supjaustykite tešla 2 cm pločio juostelėmis, kurios surišamos ir suformuojamos į mazgus arba žiedus. Uždenkite audiniu ir palikite kilti 20-30 minučių. Ištepkite kiaušiniu. Kepkite orkaitės viduryje 225-250° karštyje. Leiskite atvėsti ant grotelių po audiniu. Prieš pat patiekdami bandeles, paskleiskite ant jų cukraus miltelių glazūrą, 200 ml cukraus miltelių (pasirinktos spalvos) ir truputį vandens.

Padalinkite tešlą į penkis gabalus, juos iškočiokite į apskritimus. Kiekvieną apskritimą supjaustykite į 8 dalis. Uždėkite pageidaujamo įdaro ir suformuokite ragelį. Uždenkite audiniu ir palikite kilti 20-30 minučių. Patepkite kiaušiniu ir užbarstykite perlinio cukraus. Kepkite orkaitės viduryje 225-250°. Leiskite atvėsti ant grotelių po audiniu.

Receptą sukūrė

Dansukker

;