Krevetės ant iešmelių

4 porcijos

Įvertinimas (1 vnt)

Sudedamosios dalys

500 g didelių krevečių
iešmelių

Marinatas
1 šaukštas „Dansukker“ šviesiojo sirupo
2 česnako skiltelės
3 šaukštai smulkintų petražolių
1/2 citrinos sultys
4 šaukštai aliejaus
druskos
pipirų

Paruošimo instrukcijos

Sumaišykite šviesųjį sirupą, česnakus, petražoles, citrinų sultis, aliejų, druską ir pipirus, į šį marinatą sudėkite krevetes. Marinuokite mažiausiai 1 valandą. Užmaukite krevetes ant iešmelių ir kepkite ant grotelių. Taip pat jas galite kepti keptuvėje su nedideliu kiekiu aliejaus. Patiekite ant iešmelių su salotomis ir duona.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Marinuotos daržovės ir vaisiai

Konservuotos vasaros daržovės ilgam išsaugos vasaros skonį. Marinuotas daržoves patiekite prie grilio patiekalų ar mėsos.

Visų mėgstami obuoliai

Vieni paskutinių vasarą prinokstančių vaisių - tai mūsų mėgstami obuoliai. O čia mes surinkome savo geriausius receptus, kuriuose pagrindinis ingredientas yra šis nuostabus vaisius.

Mėlynės – geriausios miško uogos

Mėlynės yra vis dėlto geriausios miško uogos. Mėlynių sezonas paprastai prasideda liepos mėnesį ir tęsiasi iki rudens. Pasirūpinkite miško mėlynių atsargomis ir kepkite pyragus, gaminkite uogienes arba kompotus.

Uogienės ir sultys

Paprasta ir smagu pasigaminti savo uogienių ir sulčių. Naudodami tokius mūsų produktus, kaip cukrus uogienėms ir cukrus marmeladams, galėsite lengvai pasigaminti uogienės ar marmelado.

Gervuogės - aviečių pusseserės

Gervuogės idealiai tinka kepiniams, ledams, uogienėms bei kompotams, o jomis papuošti patiekalai atrodo išties prabangiai.

Čatnis - prieskoningas pagardas

Visi čatniai skirstomi į saldžiuosius ir aštriuosius. Gaminant čatnius gali būti naudojami įvairūs vaisiai ir daržovės. Jie troškinami ir paskaninami cukrumi, druska ir prieskoniais.