Keptos spurgytės

35–40 vnt.

maždaug 2 val.

Įvertinimas (0 vnt)

Sudedamosios dalys

150 g sviesto (kambario temperatūros)
210 g „Dansukker“ šviesiojo sirupo
3 kiaušiniai
50 ml grietinėlės
7 ml konjako (nebūtina)
7,5 g kepimo miltelių
maždaug 480 g miltų
1/2 citrinos (ekologiškos) žievelė

Jūsų pasirinkti prieskoniai
2 g kardamono

Kepimui
Kokosų aliejaus
„Dansukker“ cukraus „Panevėžio Plius“

Paruošimo instrukcijos

1. Sviestą sumaišykite su sirupu, po vieną įmuškite kiaušinius ir plakite, kol masė taps visiškai lygi. Įmaišykite grietinėlę, galite įpilti ir konjako.

2. Suberkite kepimo miltelius ir beveik visus miltus. Maišykite, kol neliks gumulėlių, prireikus įberkite dar miltų. Tešla turi būti skystoka. Šaldytuve ji sutirštės. Suberkite citrinos žievelę, galite įberti ir kardamono.

3. Tešlą maždaug 1 val. palaikykite šaldytuve. Tada ją iškočiokite ant kepimo popieriaus, pabarstyto trupučiu miltų. Naudojant kepimo popierių reikia mažiau miltų, tad kepiniai bus trapesni.

4. Iškočiotą tešlą supjaustykite maždaug 7 cm ilgio ir 2 cm pločio gabalėliais. Kiekvieną gabalėlį per vidurį įpjaukite ir vieną kepinio galą perkiškite per skylutę.

5. Kepkite kokosų aliejuje maždaug 180 °C temperatūroje po 2 minutes iš abiejų pusių. Kepinius sudėkite ant rankšluostinio popieriaus, kad susigertų riebalų perteklius, tada iš abiejų pusių pabarstykite cukrumi.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Valentinas kviečia prie stalo

Iš tiesų Meilės diena tęsiasi visus metus. Tačiau būtent vasario 14 d. meilei skiriamas ypatingas dėmesys. Tada kaip tik yra tinkama proga paruošti gardėsių.

Žiemos iškyla

Gražią žiemos dieną visų nuotaika būna tiesiog puiki! Tačiau linksmybėms lauke reikia daug energijos.

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Gerai sušildo, kai šalta

Karšti gėrimai puikiai tinka visais mūsų niūraus šiaurės klimato metų laikais. Tačiau labiausiai šiluma vertinama prasidėjus rudens šalčiams ir žiemą.

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus.