Karamelinis padažas

Pagaminti karamelinį padažą yra labai paprasta ir lengva. Į savo karamelinį padažą pridėkite įvairių priedų, pavyzdžiui, turkiškų pipirų ar švediško „Polkagris" saldainio lazdelę. Dera su ledais, pyragais arba gali būti patiektas kaip desertas.

1 stiklainiukas

20 min.

Įvertinimas (2 vnt)

Sudedamosios dalys

190 g „Dansukker“ nerafinuoto cukranendrių cukraus
30 g sviesto
200 ml grietinėlės

Pagardai (pagal skonį)
50 g saldymedžio (smulkinto)
50 g mėtinių ledinukų (traiškytų)

Paruošimo instrukcijos

Prikaistuvyje sumaišykite nerafinuotą cukranendrių cukrų ir sviestą. Pavirkite apie 2 min., kol masė pradės karamelizuotis arba tirštėti.

Pamažu, saugodami, kad nesitaškytų, supilkite grietinėlę ir pridėkite norimų pagardų.
Pavirkite dar maždaug 4 min. Išpilstykite į stiklainiukus.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Marinuotos daržovės ir vaisiai

Konservuotos vasaros daržovės ilgam išsaugos vasaros skonį. Marinuotas daržoves patiekite prie grilio patiekalų ar mėsos.

Visų mėgstami obuoliai

Vieni paskutinių vasarą prinokstančių vaisių - tai mūsų mėgstami obuoliai. O čia mes surinkome savo geriausius receptus, kuriuose pagrindinis ingredientas yra šis nuostabus vaisius.

Mėlynės – geriausios miško uogos

Mėlynės yra vis dėlto geriausios miško uogos. Mėlynių sezonas paprastai prasideda liepos mėnesį ir tęsiasi iki rudens. Pasirūpinkite miško mėlynių atsargomis ir kepkite pyragus, gaminkite uogienes arba kompotus.

Uogienės ir sultys

Paprasta ir smagu pasigaminti savo uogienių ir sulčių. Naudodami tokius mūsų produktus, kaip cukrus uogienėms ir cukrus marmeladams, galėsite lengvai pasigaminti uogienės ar marmelado.

Gervuogės - aviečių pusseserės

Gervuogės idealiai tinka kepiniams, ledams, uogienėms bei kompotams, o jomis papuošti patiekalai atrodo išties prabangiai.

Čatnis - prieskoningas pagardas

Visi čatniai skirstomi į saldžiuosius ir aštriuosius. Gaminant čatnius gali būti naudojami įvairūs vaisiai ir daržovės. Jie troškinami ir paskaninami cukrumi, druska ir prieskoniais.