Karameliniai krepšeliai su riešutais

Tiesiog naminiai Toffifee saldainiai! Karamelė, lazdynų riešutai ir šokoladas. Kam galėtų nepatikti?

Maždaug 30 vnt.

maždaug 1 val. 20 min.

Įvertinimas (0 vnt)

Sudedamosios dalys

Karamelė
15 g sviesto
100 ml plakamosios grietinėlės
70 g „Dansukker“ nerafinuoto cukranendrių cukraus
60 g „Dansukker“ šviesiojo sirupo
Žiupsnelis druskos

Kiti produktai
maždaug 30 g lazdynų riešutų
150 g riešutinės masės (pralinės)
20 g juodojo šokolado

Paruošimo instrukcijos

Įjungę ventiliatoriaus režimą, orkaitę įkaitinkite iki 175 °C temperatūros. Lazdynų riešutus paskrudinkite 5–10 minučių. Riešutus suberkite ant rankšluostėlio ir patrinkite – pašalinkite luobeles. Palikite atvėsti.

Ant kepimo skardos sudėkite maždaug 30 popierinių arba silikoninių formelių. Visus karamelei skirtus produktus nuolat maišydami užvirinkite storadugniame prikaistuvyje. Virkite, kol pasieks 125 °C temperatūrą.

Karamelę išpilstykite į formeles. Užpildykite trečdalį kiekvienos formelės, tada šaukštu karamelę paskirstykite ir ant sienelių. Į kiekvieną formelę su karamele įdėkite po riešutą. Palikti atvėsti.

Mikrobangų krosnelėje ištirpinkite riešutinę masę. Išpilstykite ją į formeles. Padėkite į šaldytuvą sustingti. Tuo tarpu ištirpinkite šokoladą,

supilkite jį į konditerinį maišelį su antgaliu ir po lašelį išspauskite ant kiekvieno saldainio. Palikite visiškai atvėsti kambario temperatūroje.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Valentinas kviečia prie stalo

Iš tiesų Meilės diena tęsiasi visus metus. Tačiau būtent vasario 14 d. meilei skiriamas ypatingas dėmesys. Tada kaip tik yra tinkama proga paruošti gardėsių.

Žiemos iškyla

Gražią žiemos dieną visų nuotaika būna tiesiog puiki! Tačiau linksmybėms lauke reikia daug energijos.

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Gerai sušildo, kai šalta

Karšti gėrimai puikiai tinka visais mūsų niūraus šiaurės klimato metų laikais. Tačiau labiausiai šiluma vertinama prasidėjus rudens šalčiams ir žiemą.

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus.