Karamelės formelės

24 vienetai

Įvertinimas (4 vnt)

Sudedamosios dalys

200 g margarino
200 ml „Dansukker“ cukraus miltelių
475 ml kvietinių miltų
1 valg. šaukšt. kepimo miltelių
1 arb. šaukšt. vanilinio cukraus
12 karamelinių saldainių, pvz., „Dumle“ ar „Riesen“

Gaminimo eiga

Išsukite sviestą ir cukraus miltelius iki minkštos masės. Sumaišykite miltus, kepimo miltelius ir vanilinį cukrų ir įdėkite į masę. Palikite tešlą vėsioje vietoje (šaldytuve) 30 minučių. Susmulkinkite karamelinius saldainius. Tešlą suvyniokite į ritinėlį ir supjaustykite į 24 gabaliukus. Suformuokite iš gabaliukų bandeles. Sudėkite bandeles į mažas pyragaičių formeles. Kiekviename rutulėlyje įspauskite duobutę ir į ją įspauskite karamelės gabaliuką. Kepkite orkaitės viduryje 200 °C temperatūroje apie 10 minučių. Atvėsinkite.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Kokosiniai ir karameliniai kukurūzų spragėsiai

Mėgaujamės savaitgaliu su naminiais saldainiais

Penktadienis yra bene absoliučiai geriausia savaitės diena, o vakaras namuose yra geriausias būdas švęsti darbo savaitės pabaigą. Mes turime receptų jaukiam vakarui!

Blondies pyragaičiai su agrastų marmeladu

Kepiniai skardoje

Kepti skardoje yra paprasta ir patogu ypač, kai į svečius pasikvietėte daug artimų ar norite pavaišinti daug žmonių.

Šokoladinė kava

Gerai sušildo, kai šalta

Žemiau rasite įvairių arbatos, kavos ir karšto šokolado gėrimų variantų. Receptai skirti visiems gyvenimo atvejams: susipylę į termosus gėrimus galite pasiimti į išvyką, mėgautis jais namuose, ryte, po pietų arba vakare.

Blynai su obuolių kompotu ir citrinų skonio grietinėle

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Apelsinų marmeladas

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Šokoladinis pyragas

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus. Saldumynai puikiai tiks jaukiai leidžiant žiemos vakarą prie arbatos puodelio.