Irisiniai sausainiai su obuolių uogiene

Tiesiog neatsivalgomi irisiniai sausainiai su obuolių uogiene. Pasimėgaukite irisų ir obuolių uogienės deriniu. Sausainius pagardinkite migdolais ir kardamonu.

Maždaug 40 vnt.

1 valanda + išvirti uogienę

Įvertinimas (1 vnt)

Sudedamosios dalys

Obuolių uogienė
3 obuoliai (apie 300 g)
60 ml citrinų sulčių
1/2 citrinos (pageidautina – ekologiškos) žievelės
95 g „Dansukker“ cukraus uogienėms

Irisiniai sausainiai
200 g sviesto (kambario temperatūros)
170 g „Dansukker“ nerafinuoto cukranendrių cukraus
40 g „Dansukker“ šviesiojo sirupo
240 g miltų
10 g kepimo miltelių

Papuošimas
kapoti migdolai
6 g kardamono

Paruošimo instrukcijos

Iš vakaro paruoškite uogienę. Nulupkite obuolius ir išpjaukite šerdis. Supjaustykite ir sudėkite į prikaistuvį. Supilkite citrinos sultis, suberkite cukrų uogienėms ir citrinų žieveles. Virkite 10 minučių. Supilkite į karštą, visiškai švarų stiklainiuką ir padėkite šaltai.

Įjungę ventiliatoriaus režimą, orkaitę įkaitinkite iki 175 °C temperatūros.

Sviestą išplakite su cukranendrių cukrumi ir sirupu. Dubenyje sumaišykite miltus ir kepimo miltelius. Atsargiai įmaišykite į sviesto ir cukraus masę. Minkykite, kol neliks gumulėlių.

Tešlą padalykite į 4 dalis ir suvoliokite į pailgus ritinėlius. Sudėkite į dvi kepimo popieriumi išklotas skardas. Pailgus ritinėlius šiek tiek suplokite. Per vidurį suformuokite įdubimą. Į jį įkrėskite obuolių uogienės.

Tada kraštus užspauskite, kad uogienės įdaras liktų viduje. Šiek tiek spustelėkite delnu, kad paviršius būtų lygesnis, tada paspaudykite šakute. Pabarstykite smulkintais riešutais ir kardamonu.

Kepkite apatinėje orkaitės dalyje maždaug 10 minučių. Palaukite, kol šiek tiek pravės, tada supjaustykite gabalėliais. Sausainius reikia suvalgyti per 1–2 dienas. Sausainiai su obuolių uogiene greitai suminkštėja.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Marinuotos daržovės ir vaisiai

Konservuotos vasaros daržovės ilgam išsaugos vasaros skonį. Marinuotas daržoves patiekite prie grilio patiekalų ar mėsos.

Visų mėgstami obuoliai

Vieni paskutinių vasarą prinokstančių vaisių - tai mūsų mėgstami obuoliai. O čia mes surinkome savo geriausius receptus, kuriuose pagrindinis ingredientas yra šis nuostabus vaisius.

Mėlynės – geriausios miško uogos

Mėlynės yra vis dėlto geriausios miško uogos. Mėlynių sezonas paprastai prasideda liepos mėnesį ir tęsiasi iki rudens. Pasirūpinkite miško mėlynių atsargomis ir kepkite pyragus, gaminkite uogienes arba kompotus.

Uogienės ir sultys

Paprasta ir smagu pasigaminti savo uogienių ir sulčių. Naudodami tokius mūsų produktus, kaip cukrus uogienėms ir cukrus marmeladams, galėsite lengvai pasigaminti uogienės ar marmelado.

Gervuogės - aviečių pusseserės

Gervuogės idealiai tinka kepiniams, ledams, uogienėms bei kompotams, o jomis papuošti patiekalai atrodo išties prabangiai.

Čatnis - prieskoningas pagardas

Visi čatniai skirstomi į saldžiuosius ir aštriuosius. Gaminant čatnius gali būti naudojami įvairūs vaisiai ir daržovės. Jie troškinami ir paskaninami cukrumi, druska ir prieskoniais.