Imbiero sirupas

Naminis sirupas su imbierais. Paprastas paruošti ir neįtikėtinai skanus. Sirupu galite gardinti blynus arba gėrimus.

Įvertinimas (2 vnt)

Sudedamosios dalys

300 ml „Dansukker“ šviesiojo sirupo
75 g šviežių imbierų

Paruošimo instrukcijos

Imbierą nulupkite ir supjaustykite kubeliais. Į prikaistuvį sudėkite imbiero kubelius ir supilkite sirupą.

Uždenkite ir maždaug 5 minutes pavirkite ant lėtos ugnies. Prikaistuvį nuimkite nuo ugnies ir palikite atvėsti. Sirupą nukoškite, išmeskite imbierus. Sirupą supilkite į butelį. Sandariai uždarykite. Laikykite vėsioje vietoje.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Marinuotos daržovės ir vaisiai

Konservuotos vasaros daržovės ilgam išsaugos vasaros skonį. Marinuotas daržoves patiekite prie grilio patiekalų ar mėsos.

Visų mėgstami obuoliai

Vieni paskutinių vasarą prinokstančių vaisių - tai mūsų mėgstami obuoliai. O čia mes surinkome savo geriausius receptus, kuriuose pagrindinis ingredientas yra šis nuostabus vaisius.

Mėlynės – geriausios miško uogos

Mėlynės yra vis dėlto geriausios miško uogos. Mėlynių sezonas paprastai prasideda liepos mėnesį ir tęsiasi iki rudens. Pasirūpinkite miško mėlynių atsargomis ir kepkite pyragus, gaminkite uogienes arba kompotus.

Uogienės ir sultys

Paprasta ir smagu pasigaminti savo uogienių ir sulčių. Naudodami tokius mūsų produktus, kaip cukrus uogienėms ir cukrus marmeladams, galėsite lengvai pasigaminti uogienės ar marmelado.

Gervuogės - aviečių pusseserės

Gervuogės idealiai tinka kepiniams, ledams, uogienėms bei kompotams, o jomis papuošti patiekalai atrodo išties prabangiai.

Čatnis - prieskoningas pagardas

Visi čatniai skirstomi į saldžiuosius ir aštriuosius. Gaminant čatnius gali būti naudojami įvairūs vaisiai ir daržovės. Jie troškinami ir paskaninami cukrumi, druska ir prieskoniais.