Gardus kardamono biskvitas

Gardus kardamono biskvitas yra nepaprastai skanūs ir traškūs. Be to, šie sausainiai puikiai dera prie šaldyto jogurto ar vanilinių ledų. Čia mes siūlome ypatingą dribsnių sausainių su kardamonu ir citrusinių vaisių salotomis šventinį receptą.

8 porcijos

1,5 val. + 3 val. šaldiklyje

Įvertinimas (0 vnt)

Sudedamosios dalys

Šaldytas jogurtas
600 ml natūralaus jogurto (10 % riebumo)
60 g „Dansukker“ cukraus miltelių
140 g „Dansukker“ šviesiojo sirupo

Žaliųjų citrinų sirupas
2 žaliųjų citrinų sultys (apie 3 šaukštai)
3 šaukštai „Dansukker“ cukraus „Panevėžio Plius“

Kardamono biskvitas
50 g sviesto
6 šaukštai „Dansukker“ nerafinuoto cukranendrių cukraus
4 šaukštai miltų
1 šaukštelis malto kardamono

Citrusinių vaisių salotos
2 greipfrutai
2 apelsinai
2 raudonieji apelsinai

Papuošimui
1 granatas
Mėtų

Paruošimo instrukcijos

Pradėkite nuo šaldyto jogurto. Visus ingredientus sumaišykite, kol tešloje neliks gumuliukų, ir supilkite į formą. Palaikykite šaldiklyje ne trumpiau kaip 3 val.

Paruoškite žaliųjų citrinų sirupą: užvirkite citrinų sultis su cukrumi „Panevėžio Plius“. Virinkite tol, kol cukrus ištirps ir sirupas šiek tiek sutirštės. Palikite atvėsti.

Tuo tarpu paruoškite kardamono biskvitą. Orkaitę įkaitinkite iki 175 °C.

Prikaistuvyje ištirpinkite sviestą. Suberkite nerafinuotą cukranendrių cukrų ir išmaišykite. Į prikaistuvį suberkite miltus ir kardamoną. Maišykite, kol neliks gumulėlių.

Palaukite, kol atšals ir iš tešlos bus galima suformuoti kamuoliukus.

Suvoliokite 16 mažų kamuoliukų, iš kurių vėliau suformuosite kriaukleles, arba 8 didelius, iš kurių galėsite suformuoti krepšelius. Kamuoliukus sudėkite ant kepimo popieriumi išklotos skardos.

Kamuoliukus kepkite apatinėje orkaitės dalyje maždaug 8–10 min. Išėmę iš orkaitės palaukite 1 min., tada kamuoliukus peiliu švelniai nukrapštykite nuo popieriaus. Kamuoliukus suplokite į paplotėlius. Didesnius kamuoliukus galite suploti stiklinės dugnu. Palikite atvėsti.

Prieš patiekdami nulupkite ir supjaustykite vaisius ir išdėliokite 8 lėkštėse. Į kiekvieną lėkštę įdėkite kardamono biskvito paplotėlį, ant jo – šaukštą šaldyto jogurto.

Vaisius ir jogurtą užpilkite žaliųjų citrinų sirupu. Kiekvienoje lėkštėje išdėliokite obuolių griežinėlius. Papuoškite mėtomis.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Valentinas kviečia prie stalo

Iš tiesų Meilės diena tęsiasi visus metus. Tačiau būtent vasario 14 d. meilei skiriamas ypatingas dėmesys. Tada kaip tik yra tinkama proga paruošti gardėsių.

Žiemos iškyla

Gražią žiemos dieną visų nuotaika būna tiesiog puiki! Tačiau linksmybėms lauke reikia daug energijos.

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Gerai sušildo, kai šalta

Karšti gėrimai puikiai tinka visais mūsų niūraus šiaurės klimato metų laikais. Tačiau labiausiai šiluma vertinama prasidėjus rudens šalčiams ir žiemą.

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus.