Erškėtuogių marmeladas

Riekelė šviežiai keptos duonos, gabalėlis sūrio ir erškėtuogių marmeladas tobulam rytui! Erškėtuogių marmeladas maloniai dvelkia citrinomis lyg „Earl Grey“ arbatos puodelis.

1 stiklainėlis

30 minučių

Įvertinimas (0 vnt)

Sudedamosios dalys

100 g džiovintų erškėtuogių
700 ml vandens
1 citrinos (ekologiškos) sultys ir žievelė
500 g „Dansukker“ cukraus uogienėms

Paruošimo instrukcijos

Uogas, vandenį, citrinų sultis ir žieveles pavirkite 10 minučių. Suberkite cukrų uogienėms ir virkite dar apie 8 minutes.

Nugriebkite putas. Uogienę supilkite į karštą, visiškai švarų stiklainiuką. Sandariai uždarykite. Laikykite vėsioje vietoje.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Valentinas kviečia prie stalo

Iš tiesų Meilės diena tęsiasi visus metus. Tačiau būtent vasario 14 d. meilei skiriamas ypatingas dėmesys. Tada kaip tik yra tinkama proga paruošti gardėsių.

Žiemos iškyla

Gražią žiemos dieną visų nuotaika būna tiesiog puiki! Tačiau linksmybėms lauke reikia daug energijos.

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Gerai sušildo, kai šalta

Karšti gėrimai puikiai tinka visais mūsų niūraus šiaurės klimato metų laikais. Tačiau labiausiai šiluma vertinama prasidėjus rudens šalčiams ir žiemą.

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus.