Dvigubi trapieji sausainiai

30 vienetų

Įvertinimas (0 vnt)

Sudedamosios dalys

175 g sviesto arba margarino
100 g „Dansukker” cukraus miltelių
1 kiaušinis
1 apelsino tarkuotos žievelės
15 ml grietinėlės
250 g miltų

Įdaryti
1 indelis šokoladinio riešutų sviesto

Papuošti
„Dansukker” cukraus miltelių

Paruošimo instrukcijos

Gerai išsukite sviestą ar margariną ir cukraus miltelius. Įmuškite kiaušinį, suberkite tarkuotas apelsinų žieveles ir supilkite grietinėlę. Suberkite miltus ir viską išmaišykite. Tešlą sukrėskite į konditerinį maišėlį ir išspauskite 60 sausainių. Laikykite juos šaldytuve 30 min. Kai atvės, sudėkite ant kepimo popieriumi išklotos skardos ir kepkite iki 175 °C temperatūros įkaitintoje orkaitėje apie 10 min. Paskui palikite atvėsti. Atvėsusius sausainius riešutine pasta suklijuokite po du. Prieš tiekdami, šiek tiek apibarstykite cukraus milteliais.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Valentinas kviečia prie stalo

Iš tiesų Meilės diena tęsiasi visus metus. Tačiau būtent vasario 14 d. meilei skiriamas ypatingas dėmesys. Tada kaip tik yra tinkama proga paruošti gardėsių.

Žiemos iškyla

Gražią žiemos dieną visų nuotaika būna tiesiog puiki! Tačiau linksmybėms lauke reikia daug energijos.

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Gerai sušildo, kai šalta

Karšti gėrimai puikiai tinka visais mūsų niūraus šiaurės klimato metų laikais. Tačiau labiausiai šiluma vertinama prasidėjus rudens šalčiams ir žiemą.

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus.