Duona su Parmezano sūriu ir raudonėliais

Įvertinimas (1 vnt)

Sudedamosios dalys

50 g mielių saldžiai tešlai
300 ml drungno pieno
100 g ištirpinto arba skysto margarino
800 g kvietinių miltų
1 arbatinis šaukštelis druskos
3 valgomieji šaukštai rudojo cukraus
100 g tarkuoto „Parmezano“ sūrio
1 valgomasis šaukštas raudonėlių

Paruošimo instrukcijos

Duonai aptepti naudojamas ištirpintas arba skystas margarinas.

Sudėkite mieles į indą ir ištrinkite. Supilkite pieną, margariną, suberkite druską bei cukrų ir maišykite, kol mielės ištirps.

Suberkite miltus ir raudonėlius, įdėkite 2/3 sūrio ir viską išmaišykite (maišykite tol, kol tešla pasidarys minkšta). Tešlą uždenkite rankšluosčiu ir palikite 20-30 min. kilti.

Išverskite tešlą ant miltais pabarstyto stalo, gerai išminkykite ir supjaustykite į 20 gabalėlių.

Kiekvieną tešlos gabalėlį suformuokite kaip pailgą bandelę. 14 bandelių (po dvi) sudėkite į riebalais išteptą pailgą kepimo formelę ir aptepkite margarinu. Tada ant viršaus į tarpus sudėkite likusias bandeles ir aptepkite margarinu. Užberkite likusį „Parmezano“ sūrį. Po to tešlą uždenkite rankšluosčiu ir palikite 20-30 min. kilti.

Nustatykite 180° temperatūrą ir maždaug 40 min. kepkite apatinėje orkaitės dalyje. Iškepusią duoną 5 min. palikite aušti formelėje, po to padėkite ant grotelių, uždenkite rankšluosčiu, kad atvėstų.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Marinuotos daržovės ir vaisiai

Konservuotos vasaros daržovės ilgam išsaugos vasaros skonį. Marinuotas daržoves patiekite prie grilio patiekalų ar mėsos.

Visų mėgstami obuoliai

Vieni paskutinių vasarą prinokstančių vaisių - tai mūsų mėgstami obuoliai. O čia mes surinkome savo geriausius receptus, kuriuose pagrindinis ingredientas yra šis nuostabus vaisius.

Mėlynės – geriausios miško uogos

Mėlynės yra vis dėlto geriausios miško uogos. Mėlynių sezonas paprastai prasideda liepos mėnesį ir tęsiasi iki rudens. Pasirūpinkite miško mėlynių atsargomis ir kepkite pyragus, gaminkite uogienes arba kompotus.

Uogienės ir sultys

Paprasta ir smagu pasigaminti savo uogienių ir sulčių. Naudodami tokius mūsų produktus, kaip cukrus uogienėms ir cukrus marmeladams, galėsite lengvai pasigaminti uogienės ar marmelado.

Gervuogės - aviečių pusseserės

Gervuogės idealiai tinka kepiniams, ledams, uogienėms bei kompotams, o jomis papuošti patiekalai atrodo išties prabangiai.

Čatnis - prieskoningas pagardas

Visi čatniai skirstomi į saldžiuosius ir aštriuosius. Gaminant čatnius gali būti naudojami įvairūs vaisiai ir daržovės. Jie troškinami ir paskaninami cukrumi, druska ir prieskoniais.