Citrinų putėsių tortas

8 porcijos

Įvertinimas (0 vnt)

Sudedamosios dalys

Pagrindas
300 g migdolų masė
3 kiaušiniai

Įdarui
4 želatinos lapeliai
3 kiaušiniai, atskyrus baltymus nuo trynių
150 ml „Dansukker“ cukraus miltelių
200 ml plaktos grietinėlės
2 mažos citrinos
100 ml varškės

Papuošti
2 kiviai

Paruošimo instrukcijos

Nustatykite orkaitėje 175 °C temperatūrą.

Sumalkite migdolus ir įmaišykite kiaušinius. Sudėkite masę į suteptą formą (apie 25 cm) su nuimamais kraštais. Kepkite orkaitės viduryje apie 20 minučių. Palikite atvėsti.

Pamerkite želatinos lapelius šaltame vandenyje.

Iki tirštumo suplakite kiaušinių trynius su cukraus milteliais. Suplakite baltymus iki tirštų putų. Iki tirštumo suplakite grietinėlę. Nuplaukite citrinas. Nulupkite žievelę ir išspauskite sultis. Išspauskite želatinos lapelius ir pašildykite juos puode su citrinų sultimis. Palikite kiek atvėsti.

Maišydami įpilkite sultis su želatina į kiaušinių trynių mišinį. Įmaišykite citrinų žieveles ir varškę. Tada įmaišykite grietinėlę, o pabaigai – baltymus. Supilkite mišinį į formą ir palikite šaltoje vietoje mažiausiai 3 valandoms prieš patiekdami. Citrinų putėsių tortą papuoškite nuluptais ir griežinėliais supjaustytais kiviais. (Kivius galima pakeisti kitais vaisiais pagal metų laiką.)

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Valentinas kviečia prie stalo

Iš tiesų Meilės diena tęsiasi visus metus. Tačiau būtent vasario 14 d. meilei skiriamas ypatingas dėmesys. Tada kaip tik yra tinkama proga paruošti gardėsių.

Žiemos iškyla

Gražią žiemos dieną visų nuotaika būna tiesiog puiki! Tačiau linksmybėms lauke reikia daug energijos.

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Gerai sušildo, kai šalta

Karšti gėrimai puikiai tinka visais mūsų niūraus šiaurės klimato metų laikais. Tačiau labiausiai šiluma vertinama prasidėjus rudens šalčiams ir žiemą.

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus.