Bruknių kremas

Bruknių kremas yra ne tik skanaus rūgštaus skonio, bet ir ryškios gražios spalvos. Bruknių kremas puikiai tiks ne tik prie pusryčių jogurto ar ledų, bet ir kaip Kalėdų desertas.

1 stiklainiukas

30 min.

Įvertinimas (2 vnt)

Sudedamosios dalys

250 g bruknių
2 kiaušinių tryniai
140 g „Dansukker“ cukraus uogienėms
2 žiupsneliai meduolių prieskonių
25 g sviesto (kambario temperatūros)

Gaminimo eiga

Bruknes nuspauskite per tankų sietelį. Išplakite kiaušinių trynius ir atsargiai įmaišykite į bruknių masę. Mišinį nuspauskite per tankų sietelį ir supilkite į prikaistuvį storu dugnu.

Suberkite cukrų uogienėms ir meduolių prieskonius. Maišydami pakaitinkite 2–3 min.

Prikaistuvį nuimkite nuo ugnies ir įmaišykite sviestą. Prikaistuvį įdėkite į šalto vandens dubenį ir mišinį plakite elektriniu plaktuvu tol, kol bruknių kremas atvės.

Supilkite į švarų stiklainiuką. Laikykite šaldytuve.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Apelsinų marmeladas

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Šokoladinė kava

Gerai sušildo, kai šalta

Žemiau rasite įvairių arbatos, kavos ir karšto šokolado gėrimų variantų. Receptai skirti visiems gyvenimo atvejams: susipylę į termosus gėrimus galite pasiimti į išvyką, mėgautis jais namuose, ryte, po pietų arba vakare.

Blynai su obuolių kompotu ir citrinų skonio grietinėle

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Kreminis citrinų pyragas

Kepiniai su citrinomis ir apelsinais

Citrusiniai vaisiai gaivina ir suteikia rūgštumo, bet nuostabiai dera su kitais skoniais, pvz., šokolado. Pasisemkite įkvėpimo iš puikių mūsų receptų.

Šokoladinis pyragas

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus. Saldumynai puikiai tiks jaukiai leidžiant žiemos vakarą prie arbatos puodelio.

Keksiukai su sūriu ir kumpiu

Žiemos iškyla

Čia pateikiame nuostabių receptų, kurie puikiai tiks žiemos iškyloms, nes šiuos patiekalus galima laikyti termose. Padarykite pertrauką ir pasišildykite gardžia sriuba ar gėrimu, pasilepinkite prie kavos ar sulčių tinkančiu užkandžiu.