Bruknių gėrimas

Šviežių bruknių gėrimas puikiai tinka tiek mažiems, tik dideliems. Atsigaivinkite atšaldytu naminiu bruknių gėrimų arba pasišildykite jį ir mėgaukitės niūrią rudens dieną.

Apie 800 ml

30 min.

Įvertinimas (2 vnt)

Sudedamosios dalys

700 g bruknių
300 ml vandens
190 g „Dansukker“ nerafinuoto cukranendrių cukraus

Paruošimo instrukcijos

Į prikaistuvį supilkite vandenį ir bruknes. Užvirkite ir kaitinkite tol, kol uogos suminkštės.

Nukoškite per tankų sietelį. Iš uogų išspauskite kuo daugiau skysčio. Jį supilkite į prikaistuvį. Suberkite nerafinuotą cukranendrių cukrų ir trumpai pavirkite. Nukelkite puodą nuo ugnies ir nugriebkite putas. Dar kartą nukoškite sultis per tankų sietelį.

Sultis supilkite į butelį. Uždenkite ir palikite atvėsti. Laikykite šaldytuve.

Prieš patiekdami pagal skonį atskieskite vandeniu. Galite patiekti šaltą arba pašildytą.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Marinuotos daržovės ir vaisiai

Konservuotos vasaros daržovės ilgam išsaugos vasaros skonį. Marinuotas daržoves patiekite prie grilio patiekalų ar mėsos.

Visų mėgstami obuoliai

Vieni paskutinių vasarą prinokstančių vaisių - tai mūsų mėgstami obuoliai. O čia mes surinkome savo geriausius receptus, kuriuose pagrindinis ingredientas yra šis nuostabus vaisius.

Mėlynės – geriausios miško uogos

Mėlynės yra vis dėlto geriausios miško uogos. Mėlynių sezonas paprastai prasideda liepos mėnesį ir tęsiasi iki rudens. Pasirūpinkite miško mėlynių atsargomis ir kepkite pyragus, gaminkite uogienes arba kompotus.

Uogienės ir sultys

Paprasta ir smagu pasigaminti savo uogienių ir sulčių. Naudodami tokius mūsų produktus, kaip cukrus uogienėms ir cukrus marmeladams, galėsite lengvai pasigaminti uogienės ar marmelado.

Gervuogės - aviečių pusseserės

Gervuogės idealiai tinka kepiniams, ledams, uogienėms bei kompotams, o jomis papuošti patiekalai atrodo išties prabangiai.

Čatnis - prieskoningas pagardas

Visi čatniai skirstomi į saldžiuosius ir aštriuosius. Gaminant čatnius gali būti naudojami įvairūs vaisiai ir daržovės. Jie troškinami ir paskaninami cukrumi, druska ir prieskoniais.