Bandelės su vaisių arba uogų įdaru

Palyginus su įprastomis bandelėmis, bandelės „Karlsbader" pagamintos iš tirštesnės tėšlos. Iškepkite vasaros duoną prie arbatos, o bandeles „Karlsbader" įdarykite rabarbarais.

Maždaug 40 mažų bandelių

3 valandos

Įvertinimas (0 vnt)

Sudedamosios dalys

Bandelės
1 pakelis mielių (saldžiai tešlai)
250 ml pieno
4 kiaušiniai
250 g sviesto (kambario temperatūros)
170 g „Dansukker“ šviesiojo sirupo
1 a. šaukštelis druskos
1 a. šaukštelis kepimo miltelių
900–960 g miltų

Kardamono įdaras
100 g sviesto (kambario temperatūros)
1,5 a. šaukštelio kardamono
85 g „Dansukker“ cukraus „Panevėžio Plius“
1 a. šaukštelis vanilinio cukraus

Vaisių arba uogų įdaras
200 g vaisių arba uogų
2 v. šaukštai „Dansukker“ cukraus „Panevėžio Plius“
2 v. šaukštai vandens

Papuošimui
1 kiaušinis

Glajus
120 g „Dansukker“ cukraus miltelių
2 v. šaukštai vandens

Paruošimo instrukcijos

Mieles suberkite į maišytuvą ir pakaitinkite pieną iki 37° C. Ant mielių supilkite pieną ir išplakite. Sudėkite gabalėliais supjaustytą sviestą ir kitus produktus. Maišytuvu lėtai plakite kelias minutes. Tada padidinkite greitį ir tešlą maišykite dar 7 minutes.

Tešlą atidėkite į šalį ir 30 min. laikykite po virtuviniu rankšluosčiu. Paruoškite įdarus. Suplakite visus kardamono įdarui skirtus produktus ir atidėkite į šalį. Dabar paruoškite vaisių arba uogų įdarą. Vaisius arba uogas nuplaukite ir supjaustykite mažais gabaliukais, sudėkite į prikaistuvį su vandeniu, cukrumi ir actu. Pavirkite 3 minutes. Išmaišykite ir palikite atvėsti.

Padalinkite tešlą į dvi dalis. Iškočiokite ant miltais pabarstyto paviršiaus ir suformuokite stačiakampį. Visą stačiakampį tešlos sluoksnį ištepkite kardamono įdaru. Stačiakampį perpjaukite per pusę, tada supjaustykite mažais kvadratėliais (maždaug 8 x 8 cm). Kvadratėlių centre sudėkite vaisių arba uogų įdarą. Užlenkite tešlos kraštus, kad jie susijungtų centre. Ryšulėlius sudėkite ant riebalams atsparaus popieriaus ir uždenkite plonu rankšluostėliu. Palikite maždaug 90 minučių, kad iškiltų. Tą patį padarykite su likusia tešla.

Įkaitinkite orkaitę iki 210° C.

Bandeles ištepkite kiaušinio plakiniu ir kepkite orkaitės centre 10 minučių. Palikite bandeles ant grotelių, kad atvėstų.

Bandeles apliekite cukraus miltelių glajumi. Patiekite.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Marinuotos daržovės ir vaisiai

Konservuotos vasaros daržovės ilgam išsaugos vasaros skonį. Marinuotas daržoves patiekite prie grilio patiekalų ar mėsos.

Visų mėgstami obuoliai

Vieni paskutinių vasarą prinokstančių vaisių - tai mūsų mėgstami obuoliai. O čia mes surinkome savo geriausius receptus, kuriuose pagrindinis ingredientas yra šis nuostabus vaisius.

Mėlynės – geriausios miško uogos

Mėlynės yra vis dėlto geriausios miško uogos. Mėlynių sezonas paprastai prasideda liepos mėnesį ir tęsiasi iki rudens. Pasirūpinkite miško mėlynių atsargomis ir kepkite pyragus, gaminkite uogienes arba kompotus.

Uogienės ir sultys

Paprasta ir smagu pasigaminti savo uogienių ir sulčių. Naudodami tokius mūsų produktus, kaip cukrus uogienėms ir cukrus marmeladams, galėsite lengvai pasigaminti uogienės ar marmelado.

Gervuogės - aviečių pusseserės

Gervuogės idealiai tinka kepiniams, ledams, uogienėms bei kompotams, o jomis papuošti patiekalai atrodo išties prabangiai.

Čatnis - prieskoningas pagardas

Visi čatniai skirstomi į saldžiuosius ir aštriuosius. Gaminant čatnius gali būti naudojami įvairūs vaisiai ir daržovės. Jie troškinami ir paskaninami cukrumi, druska ir prieskoniais.