Avietiniai morengai

Morengus paruošti paprasta, jie suteikia žaismingumo įvairiausiems desertams. Išbandykite gardžių avietinių morengų receptą.

apie 25 didelių morengų

maždaug 1,5 val

Įvertinimas (0 vnt)

Sudedamosios dalys

75 g aviečių sirupo (maždaug 75 ml)
140 g „Dansukker“ cukraus „Panevėžio Plius“
4 kiaušinių baltymai (maždaug 100 g)
100 g „Dansukker“ cukraus miltelių

Paruošimo instrukcijos

Orkaitę įkaitinkite iki 100 °C temperatūros (kaitinimą įjunkite iš viršaus ir apačios). 

Maišydami virkite avietes, kol suskystės, tada perkoškite per smulkų sietelį. 75 g aviečių prikaistuvyje 3 minutes pavirkite su 50 g cukraus „Panevėžio Plius“. Aviečių tyrę padėkite į šaldytuvą.

Kiaušinį plakite, kol suputos. Tada suberkite likusį cukrų „Panevėžio Plius“. Plakite toliau iki standumo. Įmaišykite cukraus miltelius. Morengų masę apšlakstykite aviečių tyre.

Masę sukrėskite į konditerinį maišelį su antgaliu. Ant kepimo popieriumi išklotos skardos suformuokite morengus. Kepkite apie 50 minučių. Išjunkite orkaitę ir joje palikite morengus.

Ar pageidautumėte gauti daugiau informacijos apie „Nordic Sugar“, mūsų produktus ir paslaugas?

Valentinas kviečia prie stalo

Iš tiesų Meilės diena tęsiasi visus metus. Tačiau būtent vasario 14 d. meilei skiriamas ypatingas dėmesys. Tada kaip tik yra tinkama proga paruošti gardėsių.

Žiemos iškyla

Gražią žiemos dieną visų nuotaika būna tiesiog puiki! Tačiau linksmybėms lauke reikia daug energijos.

Blynai

Blynus labai mėgta vaikai, taip pat ir suaugusieji. Blynai puikiai tinka kaip užkandis tarp pagrindinių valgymų, pasiimti su savimi kur nors išeinant, taip pat priešpiečiams ar desertui.

Citrusinių vaisių metas

Ar galima įsivaizduoti geresnius pusryčius nei blynai, bandelės ar skrudinta duona su namuose pagamintu marmeladu? Semkitės įkvėpimo ir gaminkite iš citrusinių vaisių.

Gerai sušildo, kai šalta

Karšti gėrimai puikiai tinka visais mūsų niūraus šiaurės klimato metų laikais. Tačiau labiausiai šiluma vertinama prasidėjus rudens šalčiams ir žiemą.

Gardus šokoladas

Ar Jums taip pat patinka šokoladas? Pristatome Jums įvairių skaniausių saldumynų, nuo keksiukų iki sausainių, receptus.