Žaidimai ir dalykai, kuriuos galima padaryti

 

Ka-ka-rie-kū – sveikiname atvykusius į puotą ūkyje kartu su karvėmis, katėmis ir triušiais! Čia jūs rasite viską, ko jums reikia pagaminti pyragaičiams, žaidimams ir serviravimui, kad puota iš tikrųjų būtų kaimiška – net jei jūs gyventumėte pačiame miesto viduryje.

Receptai »     Žaidimai ir dalykai, kuriuos galima padaryti »


Namo į ūkį

Kaip sužinoti, kada laikas pradėti puotą ūkyje? Na, žinoma, kai savo pašto dėžutėje rasite puikų pakvietimą, papuoštą naminiais gyvūnais!

Atsisiųskite mūsų šabloną


Ūkio saldumynai

Parduotuvėje, kurioje yra didelis saldainių asortimentas, galite nesunkiai rasti saldumynų, kurie puikiai tiks puotai ūkyje: įrankių formos, keptų kiaušinių ir, žinoma, gyvūnų figūrų saldainiai. O maišelius nuo saldumynų vaikai galės paženklinti savo gyvūnų etiketėmis!

Atsisiųskite mūsų šabloną


Uždėti dėmę ant karvutės!

Vienam iš vaikų duokite į rankas dėmę, užriškite akis. Apsukite jį arba ją keletą kartų ir pastatykite prieš karvutę. Dabar svarbu uždėti dėmę taip, kad ji neatsidurtų ant nosies, uodegos ar kojų!

Atsisiųskite mūsų šabloną


Kiaušinių medžioklė

Vištos pridėjo kiaušinių visur! Vaikams teks eiti ieškoti kiaušinių – nugali daugiausia suradęs. Arba: pridėkite kiaušinių į krepšį ir leiskite vaikams atspėti, kiek kiaušinių yra krepšyje. Laimi tiksliausią kiekį atspėjęs vaikas!


Kur mano stiklinė?

Pagal šiaudelius su gyvūnų atvaizdais labai lengva susirasti savo stiklinę. Dar sulčių? Prašau!

Atsisiųskite mūsų šabloną


Atspėkite, koks tai gyvūnas?

Kiek gyvūnų gali atpažinti? Žaiskite šaradas su naminiais gyvūnais!